Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

TREPON - český výrobce kojeneckého, dětského, dámského i pánského zboží

 

Naše společnost patří mezi české výrobce kojeneckého, dětského, dámského i pánského zboží. Na českém trhu působíme již řadu let, proto se na kvalitu zboží zákazníci můžou stoprocentně spolehnout. Základem vysoké kvality našich výrobků je příze, kterou nám dodávají tuzemští výrobci, ale i výrobci ze Slovenska, Německa, Itálie nebo Polska. Jedná se zejména o kvalitativní znaky stálobarevnosti, pružnosti, nízké srážlivosti a vysoké životnosti výrobků.

V široké nabídce jsou  výrobky z bavlny, bambusu, modalu a vlny.

Součástí je nová generace antibakteriálních výrobků s nanočásticemi stříbra (Ag). U kojeneckých a dětských ponožek a punčocháčů je použito spolu se základním bambusovým vláknem. Tyto výrobky mají antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu různých bakterií a plísní. Certifikováno na bakteriích Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočástice stříbra jsou ve hmotě, ze které jsou vyrobena polypropylenová mikrovlákna. Antibakteriální účinek je trvalý a nelze odstranit praním. Např. ve výrobcích BOPIK, BOMIK, SOPTIK, BABAR a BOBIK.  

 Pro ty kdo vyhledávají kojenecké a dětské výrobky bez příměsí umělých vláken nebo pro alergiky jsou vhodné ponožky a punčocháče ze 100% bavlny (výrobky JŮLINKA, ALPIK, BOSIK a BAVLIK).

Děti milují barvy,  v naší nabídce máme veselé dětské ponožky, podkolenky, punčocháče a legíny  v atraktivních barvách a vzorech. Velice pohodlné a příjemné při nošení s vysokým podílem bavlny spolu s přidaným elastickým vláknem. Elastan zajistí pružnost výrobku a přizpůsobí se tvaru dětským nožičkám.
Naše výrobky - ponožky, podkolenky, punčocháče a leginy jsou vhodné ke každé příležitosti pro děti, ženy a muže různého věku, zálib a vkusu, v klasickém, vzorovaném a sportovním provedení. 

Tyto a další výrobky naleznete na stánku firmy:

 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště