Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Taf Toys představí hračky do auta

 

Hledáte hračky do auta pro své děti? Volant do auta, hudební pultík Sova nebo zpětné zrcátko KOOKY Vaše děti jistě zabaví i na té nejdelší cestě!

Volant do auta

 Děti už vám nepolezou za volant, ten jejich je totiž mnohem zábavnější!Mohou s ním napodobovat všechno co děláte, spouštěním blinkrů počínaje, troubením konče. Hračka navíc svými funkcemi napomáhá vývoji jemné i hrubé dětské motoriky a stimuluje všechny smysly. Vaše cesty už tak nikdy nebudou nezáživné - pro vás, ani pro vaše děti. Vhodné od 12 měsíců.

 

Hudební pultík do auta Sova

 Taky v autě neustále pošilháváte na miminko umístěné na zadním sedadle? Nejenže je to nepohodlné, ale hlavně nebezpečné, takže dost -kupte mu raději hrací pultík Sova. Jeho součástí je zpětné zrcátko vyrobené z bezpečného skla, jež vám dítě ukáže, i když sedí v sedačce zády k Vám. Díky hračkám, jimiž aktivuje hudbu a světýlka, budete vědět o každém jeho pohybu Za pomoci dálkového ovládání můžete dokonce navolit noční nebo denní nastavení hudby a světýlek. Vhodné od narození.

 

Zpětné zrcátko KOOKY

Sadné, praktické a bezpečné řešení, které udržuje rodiče v klidu během jízdy. Nerozbitné zrcátko Taf Toys už zachránilo nejedny rodičovské nervy. Je zakřivené pro maximální možný výhled, navíc jej lze velmi snadno připevnit za pomoci suchého ziipu. Vhodné od narození.

 

Více informací naleznete na www.taftoys.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště