Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Noordi kočárky

 

 Značka Noordi se zrodila ze spolupráce zkušených průmyslových designérů a konstruktérů, kteří spojili své zkušenosti, vize a úsilí za účelem vytvoření speciálního produktu pro vaše děťátko. Severské počasí, životní styl, kultura a tradice byly kreativně propojeny s moderními technologiemi a nejnovějšími technickými řešeními, což umožnilo vytvořit kočárek, který je útulný a pohodlný pro vaše miminko a současně nabízí stylové a odolné řešení pro vás.

Materiál kočárků Noordi, který je v kontaktu s dítětem, je vyroben z certifikovaného plastu schváleného pro dětské hračky. Spolehlivost znamená kvalitu a kvalita znamená spolehlivost. Takové jsou kočárky Noordi.

Solidnost značky Noordi vychází z ucelené harmonie inovativních designových řešení s léty prověřenými tradicemi. Veškeré zbytečnosti byly odstraněny a použity jsou pouze nejkvalitnější materiály. Výsledkem je precizní styl a nepřekonatelný komfort, to vše je promyšleno do posledního detailu pro Vás a Vaše dítě.

Vnitřní tkaniny kočárků Noordi jsou měkké a jemné pro citlivou dětskou pokožku a poskytují absolutní svobodu pro objevování světa a zároveň pocit bezpečí a lásky.

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště