Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Mamaja představí Lifefactory nyní speciálně na kávu

 

Kolekci láhví Lifefactory na různé nápoje nyní rozšiřuje speciální uzavíratelný hrnek na kávu. Je stejně jako ostatní nádobí této značky skleněný, má dvě různé velikosti a specifický patentovaný uzávěr. Káva v něm vydrží teplá až 60 minut!

 „Dobrou kávu si můžete vychutnat jen v případě, že je správně připravená a servírovaná. Z plastu nebo papíru rozhodně nechutná stejně jako ze skla. Pokud jste ctiteli tohoto tmavého nápoje, jistě oceníte, že si ji můžete do práce nebo na pochůzky odnést v kvalitním skleněném hrnku,“ zamýšlí se Kateřina Borunská z Mamaja group.

 Tento speciální hrnek má dvě velikosti – 350 ml a 475 ml. Je vyroben z borosilikátového skla, které je určeno pro studené i horké nápoje. Jako ostatní nádobí Lifefactory je potažen silikonovým obalem, díky kterému je odolnější proti nárazům, takže se nerozbije tak snadno jako obyčejné sklo. Široké hrdlo umožňuje přípravu nápoje přímo v hrnku. Má termoizolační obal, káva v něm vydrží teplá po celou hodinu. Na druhou stranu se nepopálíte. Speciální patentovaný uzávěr pro pití horkých nápojů ochlazuje tekutinu dříve, než se dotkne rtů. Rukověť je otočná, hrnek se snadno přenáší, k tomu přispívá i neproniknutelné těsnění.

 

 

K dostání je v pěti barvách. Zájemci si mohou pořídit menší hrnek za 618 Kč, ten větší pak za 668 Kč.O nádobí Lifefactory

Dózy, sklenice a hrnky stejně jako láhve Lifefactory jsou vyrobeny z borosilikátového skla. Mají plastové víčko a silikonový obal, aby se lépe držely a neklouzaly. Díky němu jsou také odolnější při nárazech. Použité plasty neobsahují tolik diskutované a zdraví neprospěšné propyleny BPA a BPS v žádném množství. Láhev můžete bez problémů sterilizovat tříminutovým varem. Obal není třeba sundávat. Nechat ho na láhvi je možné i při mytí v myčce. Více se dozvíte na www.pijemezeskla.cz nebo na www.mamaja.cz

Jak vypadají láhve?

Mají tři velikosti – 350, 475 a 650 ml – a tři typy uzávěrů – s brčkem, s flipem nebo šroubovacím víčkem. To jsou láhve pro dospělé. Kromě toho pod touto značkou najdete i dětské láhve – 250 a 125 ml – s dudlíkem, který lze nahradit pítkem. Kompletní přehled najdete v naší tabulce.

Jak vypadají dózy a sklenice?

Dózy mají tři velikosti – 240, 475 a 950 ml – a čtyři barvy. Do sklenic se vejde 325 nebo 500 ml tekutiny a zájemci mohou vybírat z šesti různých odstínů silikonových potahů. V nabídce je fialová, zelená, žlutá, oranžová, světle nebo tmavě modrá. Oproti tomu dózy jsou k dostání v zelené, oranžové, šedočerné nebo fialové.

Více informací naleznete na www.mamaja.cz nebo www.pijemezeskla.cz

Tyto a další výrobky naleznete na stánku firmy:


 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště