Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Mamaja představí inovovaný předvázaný šátek Caboo

 

Caboo propojuje výhody šátku a nosítek. Umožňují více poloh při nošení a zároveň jsou snadné na manipulaci. Nyní mohou maminky vybírat ze čtyř typů – Caboo Organic, Blend, NCT nebo DX. První dvě překvapí zajímavými novinkami.

 Předvázaný šátek Caboo používají maminky po celém světě. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je společnost Mamaja group s. r. o. Miminko v něm můžete nosit už od narození, a to ve čtyřech různých pozicích (například kolíbka nebo klokan), které měníte dle věku dítěte. Caboo lze používat až do 15 kg dítěte. Manipulace s ním je snazší než s jinými šátky díky pružnosti materiálu a kroužkům na bocích. Je již předpřipraveno pro všechny pozice. Pomůže vám také návod v českém jazyce, obrázkový manuál a instruktážní videa.

Caboo je ideální pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní váhou. Miminko je nošeno poblíž srdce, takže slyší jeho tlukot, na který je zvyklé z bříška. Tento šátek podporuje široké postavení nožiček a vytváří pevnou oporu páteři.

 

Nové varianty Caboo

DX je na trhu již delší dobu, Organic, Blend a NCT jsou zcela nové. Tyto čtyři typy se liší v materiálu, ze kterého jsou ušity (biobavlna nebo bavlna v kombinaci s polyesterem), pevností jednotlivých částí a mírou podpory hlavičky. „Organic je luxusní variantou pro ty, kteří milují design, biomateriál a nošení. Blend doporučujeme těm, kteří rádi nosí, NTC těm, kdo chtějí nosit s minimálními náklady, a DX pak sportovně založeným maminkám a tatínkům,“ vypočítává Kateřina Borunská z Mamaja group.
 

Vyzkoušejte a prohlédněte si šátky

Všechny čtyři typy šátků si můžete vyzkoušet na veletrhu v Brně a koupit si je zde s veletržní slevou. Podrobné porovnání čtyř uvedených variant najdete na webu Mamaja.cz. „Starší typy šátků jsou stále k dostání, ale jde už jen o doprodej,“ upozorňuje Kateřina Borunská. Tyto a další výrobky naleznete na stánku firmy:

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště