Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Mamaja: Manducu lze doplnit nástavcem pro rozšíření sedací plochy

 

 Manduca přichází s novinkou. Vytvořila speciální nástavec, který umožní rozšíření sedací plochy v ergonomickém nosítku. Ocení ho hlavně maminky, které nosí starší a větší děti.

Nový nástavec dokáže rozšířit Manducu v její spodní části, kde má dítě zadeček a stehýnka, až do šířky 50 cm. Pro starší děti bude nošení pohodlnější a příjemnější, což se hodí hlavně při delším nošení například při túrách. K Manduce se připojuje velmi jednoduše, stačí zacvaknout dva patenty a protáhnout bederní pás dvěma oky. Nástavec je měkký stejně jako nosítko. Je vyráběn v České republice ze 100% černé biobavlny. Pere se stejně jako Manduca.

O Manduce

Toto ergonomické nosítko můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům. V roce 2012 byl navíc bederní pás upraven tak, že Manducu mohou nosit i velmi štíhlé maminky.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl. Více informací najdete na www.manduca.cz.

Kde se můžete poradit?

„Na portálu Mamaja.cz funguje online poradna, stejně tak nám můžete napsat na Facebooku Mamaja.cz. Na webu www.Manduca.cz najdete nejen podrobnější informace o našem nosítku, ale také seznam kamenných prodejen po celé České republice, kde si můžete nosítko nebo šátek nezávazně vyzkoušet,“ vypočítává Kateřina Borunská.

Více informací naleznete na www.manduca.czTento a další výrobky naleznete na stánku firmy:

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště