Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Kiddy - nová dimenze bezpečnosti a pohodlí autosedaček

 

Renomovaný německý výrobce dětských autosedaček Kiddy, pečuje o bezpečnost našich dětí již přes 40 let. Na letošní veletrh Pro Dítě přichází Kiddy s dvěma unikátními novinkami: s přenašečkou Evo-Luna i-Size (kategorie 0-15 měsíců) a s autosedačkou Phoenixfix pro3 (kategorie 9 měsíců až 4 roky).

Ve spojení s patentovaným nastavením do lehací polohy u autosedačky Evo-Lunafix, odkrývá společnost Kiddy novou dimenzi bezpečnosti: i-Size Plus! Už nemusíte omezovat délku své cesty s miminkem. Jako jediná dětská autosedačka má totiž Evo-Luna i-Size možnost nastavení do skutečně lehací polohy, což umožňuje miminku ležet uvolněně, pohodlně a rovně i během dlouhé jízdy v autě. Je schválena podle nejnovější normy ECE R 129. Evo-Luna i-Size nabízí maximální bezpečnost, nejvyšší komfort a dokonalou prevenci.

Po vítězství autosedačky Kiddy Phoenixfix pro2 na nezávislým testu ADAC a Stiftung Warentest, Kiddy uvádí na trh důstojného nástupce: Kiddy Phoenixfix pro3. Nově řešený ochranný pultík a nový patentovaný systém upevnění Isofix, zvyšují bezpečnost a nová opěrka nožiček nabízí dosud nevídaný komfort.

Více informací naleznete na: www.kiddy.cz nebo na facebooku

Tyto a další produkty naleznete na stánku firmy:


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště