Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Carero - unikátní kolekci přikrývek a doplňků pro děti Cuddly Zoo

 

Exkluzivní značka Cuddly Zoo vytváří originální produkty speciálně pro děti. Cuddly Zoo nabízí něco víc než jen deku nebo hračku. Značka Cuddly Zoo si dala za cíl vytvořit unikátní kolekci přikrývek a doplňků pro děti. Jsou navrhovány a šity s láskou, nadšením a porozuměním nejmenším človíčkům.

Během prvních let života je dítě bezmocné a potřebuje stálou péči svých rodičů. Tyto roky života jsou nesmírně důležité pro správný vývoj dítěte, které se potřebuje naučit tolik věcí. Učí se především pozorováním svého okolí a lidí, kteří se pohybují v jeho blízkosti.

Při navrhování jednotlivých produktů vychází značka Cuddly Zoo z věcí, které obklopují dítě a učí ho. Snaží se svými produkty podpořit rozvoj dítěte již od narození. Na své produkty používá různé typy tkanin jako je hladká bavlna nebo měkkoučká tkanina Minky s protlačovanými hrbolky. Živé barvy přitahují pozornost dítěte a působí na psychický rozvoj děťátka. Nádherné vzory umožňují dítěti učit se rozpoznávat barvy, tvary, zvířata a další.

Cuddly Zoo naplňuje očekávání rodičů. Její produkty můžete použít doma i na procházkách. Jsou jedinečné a odlišné od jiných produktů, se kterými se běžně setkáváte v obchodech. Jsou neskutečně jemné na dotek, hřejivé a tulivé.

V naší nabídce zakoupíte od této úžasné značky dětské šátky, kousátka, hračky, deky, podsedáky na židličku, stabilizační polštářky, bačkůrky, rukávníky, taburety a další.


Více infrmací naleznete na www.carero.cz nebo www.cuddlyzoo.cz nebo v našem e-shopu.

Tyto a další produkty a značky naleznete na stánku firmy:

 

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště