Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Carero přináší kvalitní spánek se značkou Belisima

 

Kvalitní spánek je důležitý nejen pro nás dospělé, ale i také pro naše děti. Během spánku se organismus regeneruje a mozek třídí informace, které za celý den nasbíral. Vědci dokázali, že již i děti v době nitroděložního vývoje v bříšku spinkají.

Pro spánek je důležité zvolit nejen kvalitní postýlku a matrace, ale i ložní povlečení. Nabídka povlečení je na českém trhu velmi široká, a proto vybíráme to nejlepší – ložní povlečení značky Belisima pro naše nejmenší. Povlečení lze zakoupit v sadách a to 2-dílné, 3-dílné6-dílné. Základem je 2-dílná sada, kterou tvoří povlak na polštářek a peřinku. 3-dílná sada obsahuje navíc i mantinel, kdy je naše miminko chráněno v oblasti hlavičky. Pokud si přejete vytvořit miminku jeho malé království, doporučujeme zakoupit sadu 6-dílnou, která obsahuje navíc i nebesa nad postýlku. S nebesy vytvoříte děťátku jeho malý soukromý koutek. Sady jsou výhodné, jednotlivé kousky k sobě nádherně ladí a my nebudeme mít problém sladit povlečení se zbytkem pokojíčku. Ať už sháníme povlečení neutrální, pro holčičku či chlapečka s povlečením značky Belisima nebudeme mít problém si vybrat.

 Povlečení Belisima je jemné a měkké, protože miminka potřebují pocit bezpečí a jistoty. Také je prodyšné a stálobarevné, protože povlečení budete často prát a žehlit. Materiálem použitým pro výrobu tohoto povlečení je jednoznačně bavlna. A to pro své perfektní vlastnosti – savost a prodyšnost, nezpůsobuje odřeniny a podráždění, neobsahuje formaldehydy a další prvky, které miminkům škodí. Z těchto důvodů je bavlna tou nejlepší volbou do dětských postýlek.  Vaše zlatíčko totiž neřekne, že ho něco tlačí, ale dá to najevo pláčem. Dopřejme mu něžnost a pohodlí povlečení značky Belisimy již od narození.

 

Od stejné značky můžete pořídit i zavinovačku (ve stejném odstínu), která navodí pocit stísněného prostoru a bezpečí, které mělo v období těhotenství. Novorozenci se v zavinovačce cítí velmi dobře a lépe se jim spinká.


Barvy mají velkou moc a dle vědeckého výzkumu dokonce ovlivňují dechový rytmus. Například výrazná červená barva probouzí mysl a prokazatelně zvyšuje činnost srdce. Naopak modrá, zelená či světle fialová celkově uklidňují. Barvy ovlivňují naše pocity, nálady, celkovou duševní pohodu a spoluvytvářejí obraz osobnosti.

 Značka Belisima nabízí povlečení barevná, s obrázky a motivy stimulující jejich správný rozvoj, které děti v tomto útlém věku potřebují. Krásné vyšité obrázky na povlečení určitě zaujmou a budou se dětem velmi líbit. I povlečení má totiž vliv na dětskou psychiku.

Vsaďme proto na kvalitu dětského povlečení Belisima a dopřejme našim dětem spokojený a šťastný spánek. Zářivý úsměv našeho děťátka nám bude tou pravou odměnou.

Více informací nelaznete na našich stránkách Belisima nebo v našem e-shopu

Tyto a další výrobky a značka naleznete na stánku firmy:

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště