Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Carero představí výrobky značky Milly Mally

 

Milly Mally je značka, která dnes okouzluje mnoho rodičů a jejich děti svými produkty. Značka Milly Mally velice dbá na dodržování bezpečnostních evropských norem, neustále vyvíjí nové produkty a zaměřuje se na zvyšování kvality a rozšíření palety barev všech produktů. Vždyť přece i barvy ovlivňují vývoj a psychiku dětí.

 

Mezi produkty, které Milly Mally nabízí najdete :

  • Kočárky

Milly Mally ví, že každá maminka potřebuje odolný kočárek, se kterým může vyrazit na procházku jak do města, tak i do přírody. Proto jsou kočárky vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. Jsou lehké a dají se velmi jednoduše ovládat. V případě potřeby je lze kdykoli a kdekoli rychle složit.

 

 


  • Cestovní postýlky

Na dovolené, chatě i doma jistě mnozí rodiče ocení cestovní postýlku, kterou lze využívat i jako ohrádku pro dítě. Jsou velmi pohodlné a praktické. Cestovní postýlky Milly Mally nemají jen skvělý moderní design, ale pyšní se i mnoha vychytávkami – např. boční otevírací dvířka, přebalocí podložka a další.

 

 


  • Jídelní židličky

Aby i stolování bylo veselejší, nabízí Milly Mally své židličky v atraktivních barvách a s veselými obrázky. Jsou pevné, polohovatelné a snadno omyvatelné, což je při stolování s malými dětmi opravdu výhoda. Každá jídelní židlička má i svůj pultík a některé se pyšní i košem na drobnosti.

 

 


  • Kola – odrážedla

Jsou bez pedálů, díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně na udržení rovnováhy a směru jízdy. Pozdější přechod na klasické kolo tak bude o mnoho jednodušší. Skvěle se hodí pro zábavu, na procházky nebo hřiště. Vybrat si můžete z odrážedlo z kovu i ze dřeva.

 

 

 


  • Tříkolky

Milly Mally nabízí tříkolky již pro děti od 15 měsíců, kdy rodič ovládá jezdítko díky rukojeti pro tlačení. Tuto rukojeť lze kdykoli sundat a dítě může jezdit samo. Tříkolky jsou vybeny bezpečnostními pásy pro maximální bezpečí dítěte. Tříkolky značky Milly Mally si určitě oblíbí každé dítě a procházky budou hned zajímavější.

 

 


  • Autosedačky 

Milly Mally nabízí autosedačky z kvalitních a pevných materiálů. Mají svůj originální design a vybírat lze z mnoha barevných kombinací. Do auta se velmi jednoduše instalují. Autosedačky jsou naprosto bezpečné a splňují požadované evropské normy.

 

 


  • Lehátka 

Jsou měkká, pohodlná a v krásných barvách se zajímavými motivy. Díky lehátku můžete mít své miminko neustále při sobě a dítě bude mnohem klidnější, když na Vás uvidí. Lehátka Milly Mally poskytují dítěti pohodlí, bezpečí, komfort a díky hrazdičce s hračkami i skvělou zábavu.

 

 


A mnoho dalších krásných produtků jako jsou houpací koně, kočárky pro panenky, ohrádky či koloběžky.

 "Je milé být malý s Milly Mally"

Více informací naleznete na www.mimulo.cz nebo na www.millymally.eu.

Tyto a další výrobky a značky naleznete na stánku firmy:


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště