Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2016

Veletrh potřeb pro dítě

Carero - aktivní zkoumání okolí se značkou Toyz

 

 Značka Toyz se při výrobě svých produktů drží hesla: „ Největší radost a zážitky spočívají v aktivním zkoumání světa“. Pod značkou Toyz najdete produkty, které dětem aktivní zkoumání svého okolí umožňují. Všechny jsou skvěle designově propracované, v široké paletě barev, z kvalitních materiálů a navíc za rozumné ceny. Produkty značky Toyz splňují bezpečnostní nároky dospělých a zajímavý, poutavý vzhled, který vyžadují děti.

Značka Toyz nabízí krásná první kola – odrážedla, elektrická vozítka (auta, motorky, bagry), tříkolky a nově také chodítka a jezdítka pro nejmenší.

Elektrická vozítka značky Toyz jsou velmi zajímavá a oblíbená u dětí. Značka Toyz nabízí elektrické auto, motorku i bagr. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, v atraktivním designu a jsou bezpečné. S elektrickými vozítky si děti užijí spoustu legrace po dlouhou dobu. Zakoupením elektrického vozítka Toyz můžete získat i doplňky jako např. dálkový ovládač, možnost připojení MP3 přehrávače, světla a jiné. El.auta a motorky Toyz mají 2 motory s náhonem kol, díky čemuž jsou mnohem výkonnější než je tomu u jiných značek. Bagry zaujmou především malé kluky, kteří si budou hrát nejen na zahradě. Vše se krásně ovládá sešlápnutím pedálu. Je to perfektní dárek, který se bude líbit jak dětem, tak i rodičům.

Novinky jsou chodítka Toyz

Chodítko je mnoha rodiči zatracované, ale při správném použití dítěti nehrozí žádné zdravotní komplikace. Chodítka Toyz představují pomocné ruce při prvních krůčcích dítěte. Jsou vhodná pro děti, které se již snaží lézt a stavět se na nožičky. Chodítka Toyz nabízí také mnoho zábavy a legrace díky hracímu pultíku, které má každé chodítko. Děti se skvěle zabaví a zároveň si tím rozvíjí svou motoriku. Chodítka Toyz mohou mít i takové vychytávky jako je odjímatelný pultík s hračkami, možnost zvukových efektů nebo otočení sedátka až o 360°.
 

Jezdítka pro nejmenší Toyz

 Jezdítka Toyz jsou ideálním řešením pro nejmenší děti. Na dětském jezdítku si děti trénují udržení rovnováhy a držení správného směru. Ovládání jezdítek Toyz je velmi jednoduché, stačí se odrážet nožičkami od země. Malí závodníci mohou jezdit doma i venku. Jezdítko Toyz se rovněž stane vítaným společníkem na procházkách. Navíc jsou jezdítka Toyz vybavena interaktivním volantem, který vydává různé melodie, zvuky a blikající světla. Jízda na odrážedle děti prostě baví a nedají na ně dopustit. Jsou to skvělé a bezpečné hračky vyrobené z kvalitního plastového materiálu

Více infrmací naleznete na www.carero.cz nebo www.toyz.sk nebo v našem e-shopu.

Tyto a další produkty a značky nalezneta na stánku firmy:

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště