Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2015

Veletrh potřeb pro dítě

PRODÍTĚ 2015 v číslech

 

Počet vystavujících firem
60 ze 6 zemí
Celková výstavní plocha 5 031 m2
Celkový počet návštěvníků 23 621 ze 6 zemí*

* společná návštěvnost výstavy RYBAŘENÍ a veletrhu PRODÍTĚ


Řekli o veletrhu PRODÍTĚ

 

Lucie Lundová,  BABYCAR -  Ludmila Lundová:
Na veletrhu jsme vystavovali kočárky zn. Camarelo, Jette , autosedačky, výbavičky, postýlky, matrace, židličky, nosítka, vše ke koupání, krmení, přebalování, a to asi od 40 značek. O kočárky byl zájem, líbil se především jejich design. Hodně lidí se ptalo na tyto nové atraktivní modely.  Návštěvnost byla velmi dobrá. Veletrhu se účastníme pravidelně, jde o naši image.

Lukáš Fiala, Baby Direkt
Výstava v Brně je pro nás významná, má největší tradici v ČR. Proto zde také každoročně vystavujeme už více než 20 let. I s letošním ročníkem jsme opět byli velmi spokojeni, přestože patříme k velkoobchodním společnostem

Ondřej Pilecký, BABYPOINT
V Brně jsme spokojeni, vystavujeme tu každý rok, patříme k tradičním účastníkům tohoto veletrhu.Návštěvnost byla dobrá, celkově obchody vyhodnotíme až po jeho skončení. Jsme totiž velkoobchodní firma, takže objednávky teprve obdržíme.

Eva Němcová, Farmers
Návštěvnost byla velmi dobrá, moji expozici navštívili hlavně lidé, kteří věděli, co chtějí. Přišli cíleně, z internetu často měli nastudovaný sortiment a vyžadovali zboží, o které měli zájem. Je to tak lepší, že se nepřišli návštěvníci pouze informovat a dívat se na zboží. Pro mne je Brno zajímavá výstava, která má pro firmu smysl. Navíc je tu perfektní zázemí. Domnívám se, že je dobrá kombinace veletrhu Prodítě s „pánskými“ veletrhy o rybaření. 

Ing. Lubomír Fiedler
Veletrhu ProDítě se účastníme každý rok. Pro naši firmu je tato akce velkým přínosem, je skvěle uspořádána a pořadatelé vždy vyhoví našim požadavkům. Navíc letos přišlo do naší expozice ještě více lidí než při loňském ročníku. V naší expozici byl k vidění i dětský nábytek, o který byl také velký zájem ze strany návštěvníků.

Pavel Hanzal, Handy
Do Brna jsme se vrátili po tříleté přestávce, naším hlavním motivem bylo se opět prezentovat na této významné akci. Veletrh naše očekávání splnil, navíc návštěvníci chodili cíleně. Jsme velkodistributoři, naším úkolem bylo na výstavišti prezentovat značku koncovým zákazníkům a našim partnerům. Byli jsme spokojeni, akce splnila naše očekávání.

Milada Madejová, KENYO
Do Brna jezdíme velmi rádi, neboť veletrh ProDítě je prestižní akcí svého druhu a udává určitý směr, který vyhovuje nejen dětem, ale také maminkám. Byli jsme jako vždy velmi spokojeni, účast návštěvníků byla velmi dobrá. Ve své prezentaci na výstavišti budeme samozřejmě pokračovat i v dalších letech. Do Brna jezdí za námi prakticky všichni obchodní zástupci z Česka i Slovenska. Veletrh Prodítě je pro firmu jednička v prezentaci značek, jejichž prodejem se v ČR a na Slovensku zabýváme.

Pavla Králová, PATRON Bohemia
Jsme výrobní ryze česká firma a letos slavíme 20. výročí založení. Proto jsme vyrobili limitovanou edici luxusních kočárků, pouze  50 kusů, které jsme tu poprvé představili. Jde o speciální kočárky z ekokůže. Zájemců o české zboží byl v Brně dostatek, přibývá totiž lidí, kteří chtějí naše výrobky.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště