Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Yedoo přiveze do Brna své nejlehčí odrážedlo

 

Česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo představí na letošním ročníku veletrhu PRODÍTĚ nejlehčí dětské odrážedlo ve své třídě a limitovanou edici koloběžek a odrážedel v designu českého komiksu Čtyřlístek. Veletrh potřeb pro děti se koná od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Brně.

Koloběžky od českého výrobce v designu Čtyřlístku

Intrea – Piko s. r. o., ryze česká společnost se výrobě koloběžek, odrážedel a dětských kol věnuje již téměř 15 let. Její produkty, které od roku 2009 nesou značku Yedoo, si díky kvalitnímu provedení a originálnímu designu získávají stále větší skupinu příznivců doma i ve světě.
Na brněnském veletrhu firma představí limitovanou edici koloběžek a odrážedel Yedoo Čtyřlístek, která vznikla ve spolupráci s ilustrátorem oblíbeného českého komiksu Jaroslavem Němečkem. „Věříme, že design s motivy hlavních hrdinů Čtyřlístku potěší nejen děti, ale také jejich rodiče. Společně pak mohou na koloběžkách vyrazit na nový celovečerní film Čtyřlístek ve službách krále, který od 28. února poběží v kinech,“ říká k limitované edici Dan Pilát, šéf značky Yedoo.

Yedoo Too Too C – nejlehčí kovové odrážedlo na českém trhu

Jakub Bostl, vedoucí konstruktér Yedoo k sortimentu značky uvádí: „Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, pro volný čas i aktivní způsob života. Na trh dodáváme celkem asi 80 modelů. „Mezi ty nejúspěšnější bezesporu patří odrážedlo Yedoo Too Too C, které je nejlehčí ve své třídě. Jako jedno z mála kovových odrážedel na českém trhu má hliníková řídítka a další odlehčené komponenty. Jeho specialitou je také integrovaný doraz proti přetočení řídítek, který spolu se zadní brzdou zabrání zbytečným karambolům,“ doplňuje vedoucí konstruktér Bostl a zve všechny účastníky veletrhu: „Přijďte si ho vyzkoušet, najdete nás v hale V na stánku č. 63.“
Expozici Yedoo pro děti doplní i další modely jako jsou např. koloběžky pro dospělé a teenagery. Návštěvníci zde najdou také velký výběr doplňků včetně nové generace zdravých láhví v designu Yedoo. „Zdravou lahev si oblíbíte, nezapáchá, neplesniví a snadno se udržuje. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani obávaný bisfenol A. Navíc se dá mýt v myčce a plnit i horkými nápoji,“ vysvětluje Bostl.

O Yedoo­­­

  • Yedoo je původní česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol originálního designu, kvalitního provedení a zářivých barev.
  • Název značky Yedoo je mezinárodním přepisem radostného výkřiku “Jedůůů“, které se každému dere z úst, když se odrazí vstříc novému dobrodružství.
  • Značka Yedoo patří ryze české společnosti Intrea-Piko s.r.o. Ta se výrobě koloběžek věnuje již téměř 15 let pod značkou Yedoo je prodává od podzimu 2008. Dnes se už koloběžky Yedoo prodávají ve více než 30 zemích světa.
  • Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zábavu i aktivní způsob života. Hlavními přednostmi koloběžek Yedoo jsou kromě vysoké kvality a přijatelné ceny velká pohodlná nafukovací kola, která spolu s originálním designem rámu vytvářejí stylový, zábavní a ekologicky čistý dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie.
  • Pracovní Tým Yedoo se skládá z nadšenců, pro které se jízda na dvou kolech stala celoživotní vášní. Neúnavně se snaží své výrobky vylepšovat a zdokonalovat, a protože pozorně naslouchají přáním svých zákazníků, značka Yedoo roste a získává na popularitě.
  • Koloběžky Yedoo splňují vysoké bezpečnostní normy a získaly certifikáty kvality a bezpečnosti od předních českých zkušebních ústavů (Strojírenský zkušební ústav, s.p., TZÚS Praha, s.p. – odštěpný závod ZÚLP České Budějovice) i mezinárodně uznávaného TÜV SÜD Czech s.r.o.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště