Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Pilates Point

 

Studio Pilates a jediné školící centrum Stott Pilates v ČR nabízí skupinové i individuální lekce na podložkách a Pilates strojích pro dospělé i děti v moderním a přátelském prostředí.

Mezinárodně kvalifikovaní lektoři vedou cvičení v malých skupinkách pro udržení kvality lekcí. Obtížnost lekce je uzpůsobená klientům, každý si u nás zacvičí přesně tak, jak potřebuje.

Stott Pilates je ve světě uznávaná elitní Pilates metoda, která je založená na biomechanice a anatomii a je diky výzkumům 20 let stále vylepšovaná. Na své si přijdou jak sportovci, tak studenti, kteří potřebují rehabilitační přístup.

Nabízené aktivity:

Yoga pro děti
– YOGA pro děti podporuje přirozený pohyb a je velmi dobrým doplňkem všech sportovních aktivit. Hodinka s yogou se skládá ze cvičení Ásan-pozic zvířátek, nácviku správného dýchání, relaxace a her doprovázených básničkami, pisničkami, hudbou. Tématicky zařazujeme dramaterapii, muzikoterapii.... - velice vhodná forma uklidnění a porozumění sama sebe. Na konci každé hodiny je zařazena ARTETERAPIE - vykreslení se,   přizpůsobené motivaci v hodině. Vašim dětem se budou věnovat učitelka Mš, Arteterapeut a lektorka yogy pro děti Soňa a učitelka Mš. a lektorka yogy pro děti Věrka.

Yoga pro děti: 

 • zlepšuje koordinaci pohybu 
 • pomáhá správnému držení těla 
 • rozvíjí cit pro rytmus, představivost, fantazii, slovní zásobu 
 • harmonizuje a relaxuje - vhodné pro děti ADHD, hyperaktivní 
 • podporuje zdravé sebevědomí 
 • vzájemná spolupráce dětí ve dvojicích, skupinkách

JUMPING® KIDS - pro všechny zdravé děti od 4 do 10 let
- dětské cvičení na trampolínkách, doprovázené hudbou a ochotou pomocí školené lektorky. Je hravé, veselé, nejednotvárné, přínosné po stránce fyzické i psychické. Vaše děti si JUMPING®  zamilují. Nechte je skákat radostí! :-)

Co dětem JUMPING® KIDS přinese?

 • pravidelnou hodinu zábavy a setkání s kamarády
 • pozitivní vztah ke sportu (prevence civilizačních nemocí, obezity, stresu...)
 • podpora rozvoje motoriky, obratností a jiných pohybových schopností
 • podpora správného držení těla
 • spolupráce a schopnost komunikovat s ostatními, fungovat v kolektivu
 • rychleji reagovat na podněty, samostatně se rozhodovat, být kreativní
 • lépe se orientovat v prostoru (podpora prostorového myšlení)

Lekce probíhají pod vedením odborně vyškolené lektorky, které nechybí zkušenosti s prací s dětmi. Veškeré aktivity jsou vykonávány formou her a soutěží, u starších dětí zařazujeme cviky známé ze školní rozcvičky.  Během cvičení budeme využívat různorodé pomůcky (míče, ,,opičí dráha", švihadlo ...) Průběh lekce může být přizpůsoben dětským přáním a vždy se odvíjí od schopností a věku zúčastněných dětí.

Pilates pro matky s dětmi
- cvičení pro matky, které si berou děti s sebou

Cvičení před a po porodu
– zaměření na rehabilitaci a znovu nabití správného stabilizačního vzorce pánve a páteře při posílení celého těla, umožňuje organismu rychlejší návrat do původní
kondice. Dále nabízíme kurzy pro těhotné a po porodu, laktační poradnu a dula servis.

Pilates pro mladistvé
- cvičení je určeno pro studenty kteří maji bolesti zad a povolené břišní svalstvo.

Skolióza Pilates
– aby květinka rostla rovně, je potřeba korektivního a individuálního přístupu s důrazem na dané křivky těla. Svaly u skoliotika nejsou ochablé, ale špatně nasměrované a nekoordinované. Středisko posturální kontroly je umístěné v zadním mozku a při správném cvičení a dýchání, je tělo schopné přeučit staré vzorce stabilizace.

Cvičení pro bechtěreviky
– pravidelné cvičení zmírňuje příznaky a zpomaluje postup onemocnění. Cvičení probíhá na podložkách a stabilizačních válcích, cvičí se s velkými a malými balony nebo se speciálním kruhem.

Pilates Point,
J
ílová 29b, Brno (Vídeňská, naproti Unionu)
Tel: 728-054-692  
www.PilatesPoint.cz

Zakladatelky Pilates Point:
Jitka Kadishi
jediná školitelka metody Stott Pilates v ČR
Fitness lektor od roku 1997. Pracovala a žila v USA, Izraeli, Austrálii. V Izraeli vlastnila Pilates equipment studio Pilates Perfect, kde se věnovala post-fyzio klientům a těhotným ženám (bolesti zad, pánevní dno, rehabilitace kolen a krční páteře) a skoliotické mládeži. Zajímá se o funkcionální anatomii a fyziologii a výzkum v oblasti jádra těla (core), stabilizace páteře a hlubokých posturálních svalů. Od roku 2011 pracuje v ČR.
+420-728-054-692
yitkadishi@gmail.com (IČ: 87571421)

Zita Křiváková
fyzioterapeutka, Certifikovaná dula ČAD, sociální pedagog a Stott Pilates instruktor. Cvičení maminek a dětí se věnuje od roku 1992. Během výchovy tří dětí se věnovala dalšímu studiu duly a sociálního pedagoga. Oba obory se dobře doplňují. Díky fyzioterapii má vhled do lidského těla a humanitní obor jí umožňuje lépe porozumět lidské psychice. Přednáší externě na pedagogické fakultě a cvičí s maminkami před porodem a po porodu.
+420 725 792 909
zita.krivakova@centrum.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště