Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

La Siesta představí ze svého sortimentu to nejlepší pro děti

 

La Siesta, značka kvalitních houpacích sítí a sedaček představí na brněnské výstavě PRODÍTĚ houpací sítě, sedačky a závěsné vaky, na jejichž vývoji spolupracovala s odborníky pro podporu pohybu a tělesné kondice. Hlavním lákadlem expozice budou pestrobarevné závěsné vaky JOKI, nově také vyrobené z organicky pěstované bavlny. Veletrh potřeb pro děti se koná od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Brně.

Houpací sítě a sedačky podporují správný vývoj dětí

Nenuťte děti sedět klidně. Vědecké studie doporučují přesný opak! Podle nich houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.
„Houpání, je-li prováděné v raném věku, poskytuje důležité stimuly pro rozvoj mozku. Vytvářejí a upevňují se při něm nová neuronová spojení, která zvyšují funkčnost mozkové kůry a tím i přirozenou inteligenci dětí,“ vysvětluje blíže vedoucí prodeje sítí Jiří Ščerbanovský.
Na vývoji řady sítí a sedaček La Siesta pro děti se podíleli odborníci z německé Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice (BAG). Vzniklo tak několik modelů, ve kterých děti mohou nejen odpočívat, ale také rozvíjet své pohybové dovednosti.
Všechny dětské sítě a sedačky La Siesta jsou opatřeny bezpečnostním závěsným systémem: krátkými závěsnými lany nebo otočným čepem. „Díky němu nedochází při otáčení k zbytečnému zatěžování a překrucování závěsných šňůr,“ dodává Ščerbanovský.

Děti milují závěsné vaky 

Nejoblíbenějším produktem z dětské řady La Siesta jsou pestrobarevné závěsné vaky s měkkým vyjímatelným polštářkem. Ty se spolu s houpacími sítěmi pro miminka a sítěmi z organicky vypěstované bavlny stanou hlavním lákadlem brněnské expozice.

Firma Intrea-Piko s.r.o., která je výhradním dovozcem značky La Siesta v ČR, do Brna přiveze i oblíbené produktové řady La Siesty, jako jsou venkovní sítě z funkčního vlákna, lehké závěsné sítě pro cestovatele nebo doplňky: elegantní kovové a dřevěné stojany a praktické sady pro různé způsoby uchycení produktů La Siesta.

Na stánek La Siesty, který bude umístěný v hale V pod číslem 63, si návštěvníci mohou přijít odpočinout a vyzkoušet tak blahodárné účinky houpacích sítí na vlastní kůži.

Intrea–Piko s.r.o.

Firma Intrea–Piko s. r. o. vznikla před 20 lety. Ve svých začátcích se nejprve zabývala pouze dovozem a prodejem sportovních potřeb pro volný čas, později k obchodní činnosti přibyla i vlastní produkce originální řady koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo. Ty se dnes prodávají již ve více než 30 zemích světa. Název Yedoo vznikl úpravou radostného výkřiku “Jedůů“ tak, aby byl použitelný pro celosvětový trh. Radostné zvolání “Jedůů“ se samo dere z úst každému, kdo se odrazí k dalšímu dobrodružství.

La Siesta

Brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky. Tradice spojená s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu. Stylový doplněk do zahrad a interiérů. Tradiční výroba. Přírodní materiály. Certifikace bezpečnosti a kvality.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště