Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

FARMERS: Děti jako v bavlnce

 

FARMERS obléká děti předškolního věku od roku 2005. V sortimentu rodinné firmy Evy Němcové najdete především dětské oblečení z bavlněných úpletů české výroby. Nedílnou součástí se staly také oblečky z bio bavlny.

„Každý rok uvádíme na trh několik kolekcí oblečení pro děti, v tom letošním jsme se však posunuli o trochu jiným směrem.“ Všechny naše kolekce nabízí pohodlné praktické oblékání především pro děti do 8 let. Jejich součástí jsou vždy klasické tepláčky, jednobarevná i pruhovaná trička, mikinky, pyžamka, čepice i spodní prádlo. K nejoblíbenějším ale patří tzv. „rostoucí oblečení“, které lze až přes tři velikosti přizpůsobovat dítěti. Mikiny a kalhoty tak vydrží dětem i déle než dva roky.

Na veletrhu Pro dítě najdete mimo jiné i novou kolekci FLOWERS CHOCO, která je kombinací čokoládové hnědé a výrazných barevných kytiček. A jak už je u kolekcí FARMERS® zvykem, můžete ji díky shodným barvám doplňovat jednobarevným oblečením z kolekcí CHOCO či BRAUN.

„Úspěch našeho oblečení je založen zejména na kvalitním zpracování, ale také na pečlivém výběru použitých materiálů, které si necháváme vyrábět na zakázku v české pletárně.“  Také díky tomu se stala majitelka firmy Eva Němcová Živnostníkem roku 2012 za Jihomoravský kraj.

A co bude dál? „Letos se můžete těšit opět na čtyři nové kolekce pro děti a už teď víme, že všechny nebudou z bavlny. Pod značkou FARMERS® najdete již brzy také funkční oblečení pro děti. Novinkou bude i barevná kolekce z bio bavlny pro miminka a děti do 3 let.“ Ucelenou nabídku firma každoročně prezentuje na veletrzích a ani letos tomu nebude jinak. Najdete ji na veletrzích Styl (BVV Brno), For Kids (PVA Praha - Letňany), For Babies (PVA Praha - Letňany) . Opět můžete navštívit také expozici FARMERS® na zahraničním veletrhu Kind&Jugend v Kolíně nad Rýnem.

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště