Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Veletrh potřeb pro dítě i maminku zahájen

 

Tradičně nejširší prodejní výstava kočárků, autosedaček a dalších potřeb pro dítě i maminku přivítala první návštěvníky. Součástí nabídky předních dodavatelů dětského zboží na českém trhu je nejenom běžný sortiment, ale i novinky, které ještě nedorazily na prodejní pulty. To vše za zvýhodněnou cenu. Novinky vystavovatelů si mohou všichni návštěvníci prohlédnout od čtvrtka 7. března do neděle 10. března, vždy od 9 hodin.

Zábavný program pro celou rodinu
Nabídku vystavovatelů již tradičně doplňuje doprovodný program veletrhu, který zahrnuje jak pásma písniček, her a soutěží nejenom pro naše nejmenší, ale i kolotoče a skákací hrad a další atrakce. Víkend a soutěže proběhnou se společností Zapf Creation, která jako ceny do soutěží poskytne mnoho krásných hraček. V sobotu od 11 hodin je pro děti připraveno vystoupení Na kouzelném paloučku s hosty JŮ a HELE – loutkoherci z České televize, od 15.00 pak autogramiáda a vystoupení Dády Patrasové. V neděli od 11 hodin se mohou všechny děti zúčastnit Čarodějády s Zapf Creation, která zahrnuje nejenom karneval, ale i vystoupení kouzelníka. Doprovodný program naleznete zde.

Odborné poradenství pro maminky
Součástí nabídky veletrhu je také maminkami velmi oblíbené poradenské centrum, které mohou všichni zájemci využít zcela zdarma. Jeho součástí jsou nejenom rady a triky pro nastávající maminky, ale i celou jejich rodinu. Za zmínku určitě stojí poradenství v oblasti přípravy k porodu, péče o dítě a laktační poradenství. Stranou pozornosti nezůstane ani stále aktuální problematika zvýšení bezpečnosti kojenců, kde se můžete seznámit například s použitím monitoru dechu.

Modely nemusí stát jenom na poličce
Nejenom pro malé kluky a jejich tatínky bude zajímavé představení modelů přímo v akci – můžeme se těšit třeba na modely aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel a vrtulníků - různých druhů klasických i RC modelů, příslušenství, ale i dobrou literaturu a rady zkušených modelářů pro stavbu a provoz modelů. Součástí prezentace je také dálkové  ovládání modelů na zemi, na vodě i ve vzduchu. Praktické ukázky vyvrcholí v sobotu 9. března dopoledne v přilehlém parku u pavilonu „V“, kde bude svedena bitva - „ ARDENY  1944“, organizovaná klubem  RC – TRUCK  MODELS Brno.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště