Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Caboo - Šátky Caboo v nových barvách

 

V loňském roce hlasovali příznivci nosítka Caboo po celém světě o designu limitované edice pro rok 2013. Zvítězila baltická modrá s hnědou a fialová zkombinovaná s bordovou. Můžete si je prohlédnout na veletrhu Pro dítě u stánku společnosti Mamaja group s. r. o., kde získáte na všechny výrobky 10% slevu.Šátek Caboo patří k nejoblíbenějším šátkům, ve kterých maminky nosí své děti po celém světě. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je společnost Mamaja group s. r. o. Miminko v něm můžete nosit už od narození v pěti různých pozicích (například kolíbka, klokan, kojící poloha), které měníte dle věku dítěte. „Caboo lze používat až do 15 kg dítěte. Já osobně jsem jej používala do 10 kg. Pak už to bylo obtížné. Osobní zkušenosti s našimi výrobky jsou právě to, co můžeme nabídnout našim zákazníkům jako nadstandard. Rádi poradíme nejen u našeho veletržního stánku,“ láká Kateřina Borunská z Mamaja group a zve také na online chat na stránkách společnosti (www.mamaja.cz) nebo na Facebooku (http://www.facebook.com/Mamaja.cz).

Pokud se bojíte manipulace s šátky, tak v tomto případě je to snazší. Caboo je vyrobeno z pružného materiálu, což manipulaci hodně napomáhá. Kroužky na bocích umožňují maximální přizpůsobení všem, kteří chtějí nosit. Široké měkké popruhy rozkládají váhu dítěte na celou postavu dospělého. Na bedrech jsou překříženy, takže jistí vaši páteř i miminko. Nemusíte se tak bát, že byste svého drobečka neunesli. Není třeba se učit složité vázání jako u jiných šátků. Caboo je již předpřipraveno pro všech pět pozic. Pomůže vám také návod v českém jazyce a obrázkový manuál. Na webových stránkách Mamaji naleznete i instruktážní videa.

Caboo je ideální pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní váhou. Miminko je nošeno poblíž srdce, takže slyší jeho tlukot, na který je zvyklé z bříška. Tento šátek podporuje široké postavení nožiček a vytváří pevnou oporu páteři. Je vyroben z měkké stoprocentní biobavlny a lze ho prát v pračce na 40 °C. Nosítko bylo oceněno stříbrnou cenou Mother&Baby.

Více informací:
Mgr. Markéta K. Fingerová,
MAMAJA group s.r.o.
tel.: +420 734 854 170,
e-mail: m.fingerova@mamaja.cz
www.mamaja.info, www.pop-in.cz, www.manduca.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště