Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Manduca - Pět let s Manducou

 

Ergonomické nosítko Manduca slaví páté narozeniny a motiv číslice 5 promítla i do své letošní limitované kolekce. Kromě toho si můžete vybrat z klasických Manduc, které lze ozvláštnit například barevnými zipy ZipIn.

„Před pěti lety navrhli němečtí fyzioterapeuti toto nosítko, které má ve znaku housenku. Dítě se v něm totiž cítí stejně bezpečně jako v kukle, než se z něj stane motýlek a může létat samo,“ přibližuje Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja.cz, ta je výhradním dovozcem Manducy na český trh. „Letošní limitovaná edice, kterou představujeme právě na veletrhu Pro dítě, proto zdobí číslice 5. Očekáváme, že se bude líbit hlavně tatínkům a sportovně založeným maminkám. Pro rodiče vyznávající jiný styl, máme sadu ZipIn. Jde o speciální zipy, které si můžete přidat ke každé Manduce a barevně dozdobit své nosítko podle vlastního vkusu. A samozřejmě tu jsou ještě klasické Manducy.“
Na veletrhu dostanou všichni zákazníci, kteří se zastaví u stánku Mamaji, 10% slevu na veškeré zboží.

Jak nosítko vypadá?
Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.
Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.
Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.
Za zmínku stojí ještě fakt, že limitované edice jsou šity vždy v České republice.

Kde se můžete poradit?
Více informací naleznete na nových webových stránkách Manduca.cz. „Na portálu Mamaja.cz jsme od loňského roku spustili online poradnu a na Facebooku Mamaja.cz seriál – Kam vyrazit s Manducou. Vybíráme akce po celé republice, na které mohou vyrazit maminky s menšími i většími dětmi. Radíme, kam se vypravit s kočárkem a kam s Manducou. I když se to na první pohled nezdá, tak na hodně míst se maminky s kočárkem vůbec nedostanou. Manduca je v tomto případě ideální alternativa,“ vysvětluje Kateřina Borunská.

Více informací:
Mgr. Markéta K. Fingerová
MAMAJA group s.r.o.
tel.: +420 734 854 170
e-mail: m.fingerova@mamaja.cz
www.mamaja.info
www.pop-in.cz
www.manduca.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště