Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Vyhrajte s portálem eMimino.cz

1.3.2013

Soutěžíte rádi? Chcete vyhrát třeba sportovní kočárek, dětskou postýlku, autosedačku? Kojicí polštáře, zavinovačky, kosmetické balíčky pro těhotné nebo spoustu jiných cen?

Vyhrajte s portálem eMimino.cz

Váš maják ve světa osobních financí

27.2.2013

Ve dnech od 8. do 9. března přinese Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE odpovědi na všechny otázky, které se týkají osobních financí, možností financování bydlení nebo dopadů důchodové reformy.

Váš maják ve světa osobních financí

Yedoo přiveze do Brna své nejlehčí odrážedlo

25.2.2013

Česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo představí na letošním ročníku veletrhu PRODÍTĚ nejlehčí dětské odrážedlo ve své třídě a limitovanou edici koloběžek a odrážedel v designu českého komiksu Čtyřlístek. Veletrh potřeb pro děti se koná od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Brně.

Yedoo přiveze do Brna své nejlehčí odrážedlo

La Siesta představí ze svého sortimentu to nejlepší pro děti

25.2.2013

La Siesta, značka kvalitních houpacích sítí a sedaček představí na brněnské výstavě PRODÍTĚ houpací sítě, sedačky a závěsné vaky, na jejichž vývoji spolupracovala s odborníky pro podporu pohybu a tělesné kondice. Hlavním lákadlem expozice budou pestrobarevné závěsné vaky JOKI, nově také vyrobené z organicky pěstované bavlny. Veletrh potřeb pro děti se koná od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Brně.

La Siesta představí ze svého sortimentu to nejlepší pro děti

FreeWater - Vstříc lidem. Vstříc přírodě.

21.2.2013

FreeWater vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní, zdravé a ekologicky šetrné produkty. Pro děti, maminky, aktivní ženy, sportovce a pro všechny, jež kladou důraz na zdravý a aktivní životní styl.

FreeWater - Vstříc lidem. Vstříc přírodě.

Bezplatné hlídání dětí a další služby

20.2.2013

Po celou dobu konání veletrhu mohou všechny maminky se svými dětmi využít dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí od tří let.

Odborné poradenství pro maminky – u nás zdarma

20.2.2013

Součástí nabídky letošního ročníku veletrhu je také maminkami velmi oblíbené poradenské centrum, které mohou všichni zájemci využít zcela zdarma. Jeho součástí jsou nejenom rady a triky pro nastávající maminky, ale i celou jejich rodinu.

Program pro děti se zdravotním hendikepem

20.2.2013

V rámci doprovodného programu jsme letos nově připravili i několik zajímavých akcí pro děti se zdravotním hendikepem.

Modely v pohybu

20.2.2013

Součástí doprovodného programu veletrhu Prodítě v pavilonu „V“ je prezentace modelů a modelářství – Modely v pohybu. Účast ohlásily modelářské kluby z Čech, Moravy i Slovenska. Uvidíte např. modely aut, pozemní a vojenské techniky, dále lodí, ponorek , letadel a vrtulníků. Nabídka zahrnuje různé druhy klasických i RC modelů, ale také odbornou a jinou literaturu a časopisy.

Modely v pohybu

Pořiďte si slevovou knížku ODMAMINKY

18.2.2013

Získejte tak slevy, dárky a 50 % slevu na vstupenku na veletrhy PRODÍTĚ v Brně! Ke knížce dostanete jako dárek novinku z Brumíkovy zahrádky!

Pořiďte si slevovou knížku ODMAMINKY

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště