Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Mamaja představuje: Svrchní kalhotky a další novinky z řady Ella’s house

 

Společnost Mamaja group, s. r. o., představí na veletrhu Pro dítě v Brně 6. března novou kolekci svrchních látkových kalhotek k plenkám Ella’s house, které šije ve své opavské dílně, a další doplňky. Zároveň spustí 6. března web k celé Ella’s house kolekci.

„Kolekce Ella’s house je tak konečně úplná. Dosud jsme nabízeli denní látkové pleny, noční variantu, vkládací, skládací i separační (látkové i biodegradační) pleny a také látkové ubrousky nebo vložky do podprsenky. Nyní jsme připravili poslední chybějící kousky – svrchní kalhotky, vícevrstvé pleny, tašku na pleny a další potřeby, pytel na pleny a koupací potřeby,“ vypočítává Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja group.

Nové kalhotky

Nové kalhotkové pleny jsou ušity z fleesů různých barev nebo z polyesteru, maminky si mohou vybrat. Vnitřní část je pak vždy z nepropustného materiálu. K dispozici jsou dvě velikostní varianty a je možné je kombinovat i s jinými látkovými plenkami. „Dlouho jsme přemýšleli nad designem kalhotek. Nakonec zvítězily obrázky. Maminky mohou vybírat z osmi typů. Liší se barvou a také obrázkem na zadečku. Popustily jsme uzdu fantazii a máme plenky s lodičkami, autíčky, myškami, květinkami, nebo například žabkami. Ale ušily jsme i bezobrázkové varianty,“ vzpomíná Borunská na to, jak plenky přišly na svět.
Na střihu pracovaly opavské švadlenky asi čtvrt roku, různě ho obměňovaly a přepracovávaly podle toho, jak seděl. „Nejprve jsme kalhotky zkoušely na panenkách, pak jsme do projektu zapojily deset maminek a konzultovaly s nimi, jak se jim používají,“ pokračuje Borunská.

Nový web

Výsledkem jsou kalhotky, které můžete vidět nejen na veletrhu, ale od 6. března také na nových webových stránkách s adresou www.ellashouse.cz. Zde jsou podrobné informace o celé řadě látkových výrobků.

Další novinky z řady Ella’s house

Co se týče dalších novinek, Mamaja přichází s vícevrstvou plenou Bum Fold, která je určena pro nejjednodušší přebalování. Patentovaný inovovaný střih s gumičkami kolem nožiček zajišťuje pohodlí dítěte a zároveň to, že plenky neprotečou. Je ušita z konopno-bavlněného materiálu, takže rychle schne. Mamaja šije dvě velikosti, první pro děti od 3 do 9 kg, druhou od 6 do 12 kg. Na plenu je třeba dítěti navléknout ještě svrchní kalhotky.
Bum bag, taška na pleny a další kojenecké potřeby, je vyrobena z voděodolného materiálu, díky čemuž nepropouští vlhkost ani zápach. Ucha lze připnout na madlo kočárku nebo propojit a vytvořit z nich delší popruh. Do tašky se vejde až 6 plen. Sadu uzavírá Bum sack, pytel na pleny a koupací potřeby z voděodolného materiálu.

Soutěže a slevy

Všechny výrobky seženete v e-shopu Mamaja.cz, na veletržním stánku Mamaji (zde s 10% slevou) a plenu se svrchními kalhotkami můžete také vyhrát v soutěži portálu Emimino, se kterým Mamaja spolupracuje.

Více informací:
Mgr. Markéta K. Fingerová
MAMAJA group s.r.o.
tel.: +420 734 854 170
e-mail: m.fingerova@mamaja.cz
www.mamaja.info
www.pop-in.cz
www.manduca.cz
www.ellashouse.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště