Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
7.-10.3. 2013

Veletrh potřeb pro dítě

Kam s dětmi? Na výstaviště!

 

Na brněnském výstavišti právě v těchto dnech probíhá veletrh potřeb pro dítě i maminku PRODÍTĚ. Tradiční nejširší přehlídku kočárků, autosedaček a dalších potřeb pro děti i maminky doplňuje lákavý doprovodný program. Ten zahrnuje jak pásma písniček, her a soutěží nejenom pro naše nejmenší, ale i kolotoče a skákací hrad a další atrakce.

Na zeleném paloučku s JŮ a HELE nebo písničky s Dádou
V rámci víkendového programu se můžeme těšit na bublinovou show, nebo se protáhnout při józe pro děti. Víkend a soutěže proběhnou se společností Zapf Creation, která jako ceny do soutěží poskytne mnoho krásných hraček. V sobotu od 11 hodin je pro děti připraveno vystoupení Na kouzelném paloučku s hosty JŮ a HELE – loutkoherci z České televize, od 15.00 pak autogramiáda a vystoupení Dády Patrasové.

Program nejenom pro malé kluky
Součástí veletrhu jsou také modely v pohybu, kde se prezentují stovky modelů vojenské techniky, lodí a ponorek v bazénu, aut, železnic, které ovládají zkušení modeláři. V sobotu od 13 hodin proběhne v parčíku u pavilonu „V“, tanková a letecká bitva modelů – Ardeny 1944, která představí ukázky skutečných dobových bojů modelů.

Setkání kouzelníků a čarodějek na brněnském výstavišti
Doprovodný program veletrhu probíhá také v neděli. Rádi bychom pozvali všechny malé čaroděje a čarodějky na Čarodějádu s Zapf Cration, která proběhne od 11 hodin na podivu v pavilonu V. Čarodějáda zahrnuje nejenom karneval, ale i vystoupení kouzelníka, spoustu zajímavých soutěží a písniček. Vítány jsou děti v maskách čarodějnic a kouzelníků s volbou nejlepší maska karnevalu.

Veletrhy pro celou rodinu
Až do neděle se souběžně s veletrhem PRODÍTĚ koná tradiční výstava rybářských potřeb RYBAŘENÍ, která představí přináší nejnovější trendy, ale i tradiční sortiment potřeb pro rybáře. To vše s veletržní slevou. V sobotu 9. března se koná také Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE, který by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce mít rodinné peníze pod kontrolou. Nabídku vystavovatelů doplňuje atraktivní doprovodný program, který se věnuje například problematice investic, důchodové reformě, nebo alternativním investicím.

Více informací naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště