Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

POP-IN: Kalhotkové látkové plenky v nových barvách a s novým zapínáním

 

Inovovaná kolekce NEW GEN látkových plen POP-IN, která je od ledna nově na českém trhu, je jednodušší na manipulaci a více voděodolná. Maminky se navíc mohou těšit na výrazné odstíny fialové, modré, zelené, oranžové a žluté, ale také bílé nebo šedé plenky.

U POP-IN NEW GEN se změnil systém zapínání, který drží tři vrstvy plenky pohromadě. „Pro maminky je opět jednodušší plenku rozložit a dát do pračky. Navíc se díky extra sací vrstvě zvyšuje její voděodolnost. Nově je do všech plenek všitý absorpční panel ve vnější vrstvě,“ vysvětluje Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja group, která je výhradním dovozcem POP IN na český trh. Další novinkou je barevná škála vnějších vrstev. Vedle jemných pastelových odstínů jsou nyní k dostání i výrazné barvy a řada bílých nebo šedých plen.

POP IN NEW GEN pleny jsou k dispozici ve dvou variantách – bamboo ze savého bambusu a minkee z rychleschnoucího materiálu. Sortiment byl rozšířen o vkládací pleny a inovované noční sací pleny.

Kateřina Borunská používala látkové pleny u obou svých dětí. „Necítily se v papírových plenkách dobře. Pak jsem zjistila, že podle některých studií používání papírových plen může u dospělých mužů ovlivnit plodnost. S papírovými plenami jsem tedy skončila úplně.“ Její slova potvrzuje i novopečená maminka Anna Tesařová: „Náš Kubík se cítí v látkových plenkách POP-IN báječně a já mám lepší pocit ohledně jeho zdraví. Nové pastelové odstíny mu ohromně sluší.

POP-IN plenky jsou jednovelikostní. Díky důmyslně řešeným patentkům a pružnému pasu je mohou nosit děti od 3 do 15 kg. Plena se skládá ze tří vrstev, vnější nepropustné, vnitřní sací a extra sací pleny, které jsou sepnuty pomocí patentek. Dvě řady gumiček v okolí nožiček zabraňují protékání. Na trhu je i speciální noční varianta.

Plenková pohotovost

Pokud máte jakékoli dotazy, doporučujeme stránky Mamaja.cz, kde najdete online chat. „Jsem na chatu téměř celý den, fungujeme skoro jako malá pohotovost. Dotazy zodpovídáme i na facebooku Mamaja.cz,“ nabízí pomoc Borunská.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště