Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

Kidsworld

Kidsworld zastupuje na českém a slovenském trhu moderní a inovativní holandskou značku Snoozebaby.

Kidsworld

KINDERPARTY

KINDERPARTY je agentura se zaměřením na pořádání převážně dětských oslav. Na žádost zákazníka sestaví program přesně podle jeho představ.

KINDERPARTY

Manduca: Barevné jaro a léto 2012 s Manducou

Červená, olivová, petrolejová – to jsou některé z nových odstínů Manducy pro loňský a letošní rok. Kromě toho si můžete vybrat z limitované edice Black Line, která se vyrábí v České republice. Letos je k dispozici 2500 kusů. Také byl upraven bederní a hrudní pás.

MIMIPLUS s.r.o.

Společnost MIMIPLUS s.r.o. bude na veletrhu Pro dítě 2012 představovat mimo novinek stěžejní značky SplashAbout, které je distributorem, zcela nové americké značky Ear BandIt a Real Kids Shades.

MIMIPLUS s.r.o.

Oblečení pro děti VLČEK

Český výrobce značky VLČEK působí na trhu již 21 let. Firma vyrábí pouze z českých a kvalitních materiálů, které nedráždí dětskou pokožku.

Oblečení pro děti VLČEK

POP-IN: Kalhotkové látkové plenky v nových barvách a s novým zapínáním

Inovovaná kolekce NEW GEN látkových plen POP-IN, která je od ledna nově na českém trhu, je jednodušší na manipulaci a více voděodolná. Maminky se navíc mohou těšit na výrazné odstíny fialové, modré, zelené, oranžové a žluté, ale také bílé nebo šedé plenky.

Sam Baby

Firma Sam Baby zve srdečně návštěvníky veletrhu na stánek 036 kde si můžete vyzvednout slevový kupón na naší prodejně v Brně-Komárově na ul.Hněvkovského 83a vedle Baumaxu.

Sam Baby

TRAMPOLÍNY SPRINGFREE – aktivní a bezpečná zábava pro celou rodinu

Trampolíny Springfree jsou výsledkem více než 10 let trvajícího výzkumu a vývoje na University of Canterbury – Nový Zéland.

TRAMPOLÍNY SPRINGFREE – aktivní a bezpečná zábava pro celou rodinu

www.bezvakoupel.cz

www.bezvakoupel.cz je výhradním dovozcem produktů značky Gelli Baff pro Českou a Slovenskou republiku. Gellibaff je naprosto nezávadný prášek, který za pár vteřin promění vodu v barevné (červená, modrá, zelená, růžová...) a voňavé (žvýkačka, coca-cola, popcorn, cukrová vata.....) želé.

www.bezvakoupel.cz

Zdeněk Horáb - Dárek se jménem

Firma "Zdeněk Horáb - Dárek se jménem" nabízí přímo na veletrhu PRODÍTĚ 2012 možnost nechat si vyšít jméno nebo jakýkoliv text na zboží zakoupené na stánku (dětské body, bryndáčky, osušky, polštáře...).

Zdeněk Horáb - Dárek se jménem

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště