Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

Manduca: Barevné jaro a léto 2012 s Manducou

 

Červená, olivová, petrolejová – to jsou některé z nových odstínů Manducy pro loňský a letošní rok. Kromě toho si můžete vybrat z limitované edice Black Line, která se vyrábí v České republice. Letos je k dispozici 2500 kusů. Také byl upraven bederní a hrudní pás.

„K jaru a létu barvy patří a děti je mají rády. Pro Manducu byly vybrány hravé a na pohled příjemné i praktické barvy. Černá edice je na druhou stranu velmi elegantní,“ přibližuje Kateřina Borunská z společnosti Mamaja.cz, která je výhradním dovozcem Manducy na český trh.

Nově byl upraven bederní pás, takže jej mohou nosit i velmi štíhlé maminky. Díky dalším vylepšením se zlepšila také ergonomie hrudního pásu. „Manduca je výborné nosítko, ale samozřejmě se snažíme jít stále kupředu,“ tlumočí názor výrobců Manducy Borunská. 

Jak nosítko vypadá?

Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Kde se můžete poradit?

Více informací naleznete na nových webových stránkách Manduca.cz. „Na portálu Mamaja.cz jsme od ledna spustili online poradnu a na Facebooku Mamaja.cz seriál – Kam vyrazit s Manducou. Vybíráme akce po celé republice, na které mohou vyrazit maminky s menšími i většími dětmi. Radíme, kam se vypravit s kočárkem a kam s Manducou. I když se to na první pohled nezdá, tak na hodně míst se maminky s kočárkem vůbec nedostanou. Manduca je v tomto případě ideální alternativa,“ vysvětluje Kateřina Borunská.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště