Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

Happy Babies: Kompaktní golfový kočárek Micro


Výhradní distributor značky

Micro

Jednou z novinek roku 2012 je velmi lehký a kompaktní golfový kočárek Micro od firmy Silver Cross. Je vhodný od 6 měsíců do cca 3 let věku dítěte. Součástí kočárku je stříška se sluneční clonou, kterou lze polohovat nebo zcela odejmout, ale také odnímatelné madlo před dítě, pláštěnka a prostorný úložný košík. Polstrovanou zádovou opěrku je možné nastavit do čtyř poloh a také opěrka nohou je výškově nastavitelná. Sedačka je měkce polstrovaná pro pohodlí dítěte a pětibodové nastavitelné bezpečnostní pásy jsou samozřejmostí. Přední kolečka jsou otočná s možností aretace a zadní kolečka jsou spojena brzdou. Rukojeti jsou kvalitně měkčené a v ruce velmi komfortní.

Kočárek je velmi lehce složitelný jednou rukou bez jakékoliv velké námahy a na boční straně je opatřen madlem na přenášení ve složeném stavu.

Golfové hole Micro vynikají trendy barevným designem a promyšleným zpracováním. Díky své praktičnosti a lehké ovladatelnosti je to ideální městský kočárek pro mobilní rodiče, výborný na dovolenou a na výlety.

Doporučujeme všem moderním rodičům, neboť Micro je navrženo tak, aby Vám bylo vždy po ruce.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště