Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

Happy Babies: Sportovní kočárek Sola


Výhradní distributor značky

SOLA

Sportovní kočárek Sola od firmy  Mamas & Papas nabízí kombinaci úžasného stylu, praktičnosti, zábavy a barevnosti.

Je velmi kompaktní a lehký s výbornými manipulačními schopnostmi a současně komfortní pro dítě. Díky své nízké hmotnosti, pouhých 10 kg, s ním hravě mohou manipulovat i ty nejkřehčí maminky. Sportovní sedák lze do podvozku umístit po nebo proti směru jízdy, což umožňuje rodičům na jednu stranu přehled o svém dítěti nebo na druhou stranu svobodu rozhledu pro sedící děťátko.  Moderní sedačka má odvětrávanou boudičku a komfortní polstrovaná zadní opěrka lze polohovat až do úplného lehu, takže se přizpůsobí potřebám dítěte. Samozřejmou součástí sedáku je pětibodový bezpečnostní pás a nastavitelná opěrka nohou.

Solu nabízíme v řadě veselých barvách a vzorech , díky nimž bude vynikat v každém davu. Lesklý hliníkový podvozek vypadá stylově a díky odpružené konstrukci nápravy zajišťuje hladkou jízdu i na nerovném terénu.

Sola má mnoho funkcí a výhod mezi něž bezesporu patří výměnná otočná kolečka s možností aretace a parkovací brzda se snadným ovládáním nožním pedálem, ale také výškové nastavitelná rukojeť.
Součástí  sedačky je také madlo, které lze odejmout, aby bylo dítě pohodlné dostat dovnitř i ven. V ceně kočárku je standardně přibalena pláštěnka, ale nabízíme další příslušenství k dokoupení jako je nánožník, přebalovací taška, slunečník a také hluboká korbička, díky níž zcela změníte celkový vzhled tohoto sportovního kočárku.  Mimo jiné je SOLA kompatibilní s autosedačkami CYBEX ATON  a MAXI COSI.

Sportovní kočárek Sola je navržen a splňuje všechny požadavky dnešní moderní rodiny.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště