Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

Ella’s house: Vylepšili jsme anglický patent a máme slezské plenky

 

Látkové kalhotkové plenky Ella’s house jsou plenky s příběhem. Na začátku byl anglický patent, maminka, která hledala nejvhodnější plenky pro své syny, a velká dávka odvahy. Na konci jsou inovované plenky slezské výroby, které jsou nyní k dispozici také v jednodenním balení na zkoušku.
„S prvním synem jsem řešila problém s plenkami. Syn nesnášel ty papírové. Používat klasické čtvercovky mi přišlo náročné, ale na českém trhu tehdy žádné jiné látkové plenky nebyly,“ vzpomíná Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja group. V zahraničí objevila kalhotkové látkové plenky Ella‘s house. Nejprve je vyzkoušela u svého syna, pak je doporučila kamarádkám a nakonec se, i když byla na mateřské, pustila do podnikání. Látkové kalhotkové plenky začala dovážet.

Od anglické velkovýroby ke slezské malovýrobě
V roce 2010 se v Anglii plenky Ella‘s house přestaly vyrábět. „Odkoupila jsem patent na jejich výrobu, v Opavě jsme vybudovali dílnu, najali švadleny a pustili se do práce,“ popisuje Borunská. Nejprve zde šili plenky podle anglických vzorů, ale nyní bylo možné aplikovat také určitá vylepšení. „Problém byl s patentky, které některá miminka tlačily. Stále jsme nemohli přijít na to, jak zapínání vylepšit. Až mi najednou bleskla hlavou myšlenka a já šila až do noci,“ směje se majitelka Mamaji. Rozhodně však nešlo o poslední inovaci. Z anglických plenek se staly slezské, z velkovýroby malovýroba, kterou lze provozovat s láskou.

Jak plenky vypadají?
Látkové kalhotkové plenky Ella‘s house jsou vyrobeny z konopí a bavlny, mohou se tedy pochlubit výbornou savostí i štíhlostí. Vyrábí se ve dvou velikostech. Zapínají se na suchý zip nebo patentky ve dvou řadách. V oblasti nožiček jsou všité gumičky, které zabraňují protékání. Ella‘s house je možné kombinovat s jakýmkoli svrchními kalhotkami.
Na trhu je nově sada Bum pack, která obsahuje vše, co potřebujete na jeden den přebalování - denní pleny, noční plenu, vkládací i separační pleny a svrchní kalhotky. Stačí začít.

Plenková pohotovost
Pokud máte jakékoli dotazy, doporučujeme stránky Mamaja.cz, kde najdete online chat. „Odpovídáme skoro celý den, skoro jako malá pohotovost. Ptát se můžete i na facebooku Mamaja.cz,“ nabízí pomoc Borunská.

www.mamaja.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště