Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

DITA výrobní družstvo invalidů: S miminkem z tepla do zimy bez obav z nemocí

DITA výrobní družstvo invalidů vyrábí dětský textil pod značkou LittleAngel®
V kojeneckém textilu jsou jediná firma v České republice, která má licenci na používání materiálu Outlast®. Vyrábí z tohoto materiálu přikrývky a polštáře pro děti i dospělé, zavinovačky, fusaky, podložky do kočárů, bundy, zimní kombinézy, mikiny, kalhoty, ponožky, atd. Tento materiál je zajímavý napomáháním udržovat teplotní rovnováhu, a zabraňuje pocení až o 40%. Dita dbá na kvalitu a nezávadnost výrobků. Výrobky značky ittleAngel® a použité materiály jsou atestovány akreditovanou laboratoří a schváleny pro kojence a děti do tří let .

Novorozená miminka, batolata a hlavně jejich maminky si dětský textil s vrstvou Outlast® nemohou vynachválit. Proč?

Optimální podmínky pro dítě

Děti jsou stále v teple, přitom však nehrozí jejich přehřátí. Thermocules® ve vrstvě Outlast® totiž pracují stejně spolehlivě jako u přikrývek pro dospělé. Mezi tělíčkem miminka a přikrývkou, dusákem, zavinovačkou nebo jinou vrstvou s Outlastem® se vytvoří mikroklima, které si zachovává stabilní optimální teplotu. Na nadměrné teplo nebo přílišné ochlazení Outlast® reaguje a vyrovnává teplotu mikroklimatu. Dětský spánek je tak klidný a posilující.

Do kočárku

Kromě spánku je Outlast® skvělý také pro aktivní maminky, které toho hodně najezdí během dne s kočárkem. Změna počasí je s Outlastem® již nepřekvapí, bez obav z přehřátí miminka se mohou vydat třeba do nákupního centra. Zatímco s obyčejným dusákem, dečkou, bodýčkem, kombinézou budete muset myslet na to, aby miminku nebyla venku zima a uvnitř se nepřehřálo, s Outlastem® to bude jednodušší. Vrstva se schopností akumulace tepla opět vyrovná mikroklima tak, aby se dítě nepotilo.

Do auta

Outlast® také oceňují maminky, které často jezdí autem. Kombinací podložky do autosedačky a přikrývky s Outlast® zajistíte dítěti tepelnou pohodu, i když bude v autě zima, nebo přetopeno.

Ať bude zima nebo horko, Vašemu miminku bude pořád skvěle.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště