Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

Praktická péče o dítě s BABYMOOV

 

Francouzská značka BABYMOOV je známá originálními multifunkčními výrobky, které rodičům šetří čas i místo a vynikají vysokou kvalitou a bezpečností. Na veletrhu PRODÍTĚ je představuje společnost ANDYS, která do Brna přivezla i úplnou novinku  - první vaničku 3v1, která slouží i jako váha.

DIGIBATH je unikátní dětská vanička s integrovanou váhou, která sama pohlídá teplotu vody a ještě miminko zváží. Vanička je anatomicky tvarovaná, vybavená LCD displejem a samozřejmě vyrobená ze zdravotně nezávadných materiálů. Jde o světový patent, který má na veletrhu PRODÍTĚ českou a slovenskou premiéru a na pultech českých obchodů by se měl objevit letos v květnu. „Značka BABYMOOV se specializuje na praktické výrobky, které maminkám usnadňují péči o dítě tak, aby mohly co nejvíce času věnovat samotnému dítěti. Tyto produkty firma BABYMOOV nejen vyrábí přímo ve Francii, ale především sama vyvíjí,“ informoval jednatel společnosti ANDYS Radim Solnický, který sortiment značky BABYMOOV již šestým rokem dodává na český trh. „K vaničce 3v1 rodiče nepotřebují dokupovat váhu a nepotřebují ani teploměr na vodu. Dítě navíc nemusí pokládat na studenou plochu klasické váhy, ale zváží ho v příjemně teplé vodě,“ přibližuje dodavatele výhody novinky pro uživatele. Vanička DIGIBATH je určena pro děti od narození do jednoho roku a váha ukazuje hmotnost až do 30 kg.

Další zajímavou novinkou francouzské značky BABYMOOV je multifunkční přístroj k vaření pro miminka NUTRIBABY, který se u nás prodává třetí měsíc. Tento užitečný pomocník dokáže nejen připravovat jídlo v páře, tak aby se v potravinách zachovaly všechny nutriční hodnoty a vitamíny, ale také  rozmrazovat, mixovat, ohřívat dětské lahvičky s mlékem a sterilizovat. Výrobek ovládaný pomocí přehledného LCD displeje už získal dvě mezinárodní ocenění. „Na NUTRIBABY máme velmi dobré ohlasy. Maminky oceňují jeho praktičnost, stojí na lince stále k dispozici a nezabere moc místa. A hlavně jim stačí pořídit si jediný přístroj na snadnou a zdravou přípravu veškeré stravy pro malé dítě,“ zdůrazňuje Radim Solnický. Oceňují jej také maminky, které se zajímají o zdravé vaření v páře a zde  mohou ve dvou oddělených košících vařit více potravin najednou. „Značka BABYMOOV má s multifunkčními přístroji na vaření dlouhodobé zkušenosti  a na novince NUTRIBABY je to znát. České maminky na takové praktické pomocníky dřív nebyly zvyklé, ale dnes si na ně už zvykají a jejich prodej stále roste,“ pochvaluje si majitel společnosti ANDYS.

Český distributor zastupuje také další značky jako americkou Sunshine Kids s praktickými doplňky k autosedačkám a kočárkům  nebo imageovou značku Baby jeans pro maminky preferující džínovou módu. “Na veletrhu PRODÍTĚ vystavujeme už pátým rokem, protože chceme představit maminkám náš sortiment a také novinky, které v obchodech zatím ještě nenajdou. Přicházejí sem i maminky, které naši nabídku zatím neznají nebo ji znají jen přes internet, ale tady si ji mohou přímo osahat a vyzkoušet. A samozřejmě tady jednáme i s obchodníky, kteří na tento veletrh přijíždějí hlavně z Moravy a ze Slovenska. Cílem je získání nových obchodních partnerů a rozšíření prodejní sítě tak, aby se naše zboží dostalo k co nejvíce maminkám,“ vysvětlil Radim Solnický.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště