Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
8.-11.3. 2012

Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě

FARMERS® … oblečení pro každého

 

Všichni se určitě shodneme na tom, že oblečení pro malé děti by mělo být především pohodlné, praktické, zdravotně nezávadné, příjemné na dotek a taky by mělo něco vydržet.

A právě výrobou takových oděvů se zabývá od roku 2005 firma manželů Němcových, která pod značkou FARMERS® nabízí dětskou módu z kvalitních českých úpletů. V jejich kolekcích najdete nádherně barevně sladěné kousky, ve kterých mohou děti vyrazit nejen na hřiště, ale i do města, do školky nebo třeba do postýlky.

„Vytváříme jedinečné precizně vypracované kolekce z nejkvalitnějších českých materiálů a ty pak vyrábíme v limitovaném množství. V naší nabídce najdete nejrůznější oblečení od triček přes mikiny, tepláky, pyžama až po šatičky, kraťásky, čepice a šátky či bodýčka pro nejmenší. Hlavní prioritou při výběru materiálů pro výrobu oděvů je vždy kvalita garantovaná českými výrobci. Od roku 2008 vyrábíme také oblečení z úpletů z bio bavlny a bambusu.“

Velké oblibě se těší oboustranné mikiny a rostoucí kalhoty, které si získali zájem díky svému praktickému využití a také díky faktu, že jsou velikostně přizpůsobivé, čímž maminkám řeší problém s rychle rostoucím dítkem.

V sortimentu najdete také tepláky pro bezplenkovou komunikační metodu, tepláčky na látkové pleny, nošení v šátku a jiné nestandardní kousky. Firma se rovněž zabývá zakázkovou výrobou podle atypických požadavků zákazníka, jedná se především o řešení nestandardních  zdravotních a tělesných dispozic.

Veletrh PRO DÍTĚ je ideální příležitostí, kde můžete v nejbližší době vidět kolekce značky FARMERS®.

Příjemné 100% bavlněné materiály z české produkce a vysoká kvalita zpracování právem potvrzují jakostní značku ČESKÁ KVALITA, která byla výrobkům značky FARMERS® propůjčena.

… všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce, děkujeme …

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště