Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Znáte ten příběh...

 

…příběh o firmě, která začínala doma na koleni jako přivýdělek a postupně z ní vyrostl...

nejen eshop s tisíci spokojených zákazníků? Tak přesně tohle je i náš případ. S nostalgií vzpomínáme na rok 2006, kdy naši kuchyňskou linku a brzy všechny volné prostory v domě okupovaly látky a krejčovské nůžky a my jsme kousek po kousku navrhovali, stříhali, šili a hledali své první zákazníky, většinou v řadách čerstvých maminek, které měly rády kvalitní produkty ručně vyrobené v Česku. Některé nás už znaly z dřívějška, kamenná prodejna a první eshop spatřili světlo světa už o čtyři roky dřív, ale kvůli zdravotním problémům hlavy naší firmy se celá výroba a hlavně distribuce značně přibrzdila. K naší smůle právě v době, kdy vzkvétaly první internetové prodejny a tento nedobrovolný náskok pro konkurenci jsme doháněli rychlostí batolete. S nadšením sobě vlastním avšak ne dost rychle na to, abychom zakrátko mávali dupačkama nad hlavou na stupních vítězů.

Sebejistá chůze?

Tyto první vratké krůčky se přes nesmělé pochodování brzy přehouply do sebejisté chůze. Tři podlaží rodinného domu nám pro výrobu začala být malá a nadešel čas k dalšímu velkému kroku. Pořízení profesionálních strojů a přesun do továrních prostor nám dal jasně najevo, že dětská leta firmy i domácí šití na koleni odvál čas.

Kvalita a zase kvalita

Od samotného začátku vzniku ESITO v srdci Orlických hor si zakládáme na kvalitě materiálů, takže naše výrobky nejen zvládnou náročný dětský provoz včetně častého praní. Zcela jistě je beze studu může podědit i mladší sourozenec, aniž by se na kvalitě produktů projevil zub času. Tyto skutečnosti máme vyzkoušené na pěti vlastních dětech a naprosté minimum reklamací nás neustále utvrzuje v tom, že svoji práci odvádíme na jedničku.

Rosteme spolu s Vámi

Ještě donedávna byl náš sortiment zaměřený pouze na kojence a batolata, ale doba se posouvá a my jsme vyrostli spolu s Vámi a hlavně - s Vašimi dětmi! Dnes u nás najdete přes 300 druhů výrobků a většinu věcí máme i pro čerstvě školou povinné, některé dokonce až do velikosti 140. Při čísle 60.000 prodaných kousků ročně už je jasné, že náš přesun z kuchyně do dospělácké továrny byl tím nejlepším odrazovým můstkem pro nás i naše spokojené zákazníky. Stále platí, že naše výrobky jsou ze 100% bavlny Jersey s certifikací Oeko-Tex 100 a i přes velké množství vyráběných kousků pořád stíháme každý z nich vlastnoručně navrhnout, otestovat, vyrobit, zabalit a odeslat k Vám.

Hodnoty a vize jsou stále stejné

Dnes u nás najdete kromě oblečení pro nejmenší i výrobky pro kočárky, deky, vybavení postýlek a bytový textil. Kromě české výroby z kvalitních materiálů si od počátku zakládáme na férovém jednání se zákazníky, které je základem při budování dlouhodobých vztahů. Díky tomu máme jistotu, že si za svými výrobky můžeme s čistým svědomím stát a Vy se k nám budete vracet a doporučovat nás dál. A ačkoliv od té první provizorní dílny doma v kuchyni uběhlo už pár let, naše hodnoty i vize jsou stále stejné jako tenkrát při prvních nejistých krůčcích na mateřské.

https://www.esitocz.cz/

Na veletrhu ProDítě se na Vás těšíme v pavilonu G1, stánek č. 6! 

 

 

Datum: 13.3.2019 16:51:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště