Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nechejte se hýčkat Světem ženy

 

Novinkou v nabídce jarních veletrhů je Svět ženy, který je prodejní přehlídkou sortimentu pro krásnou a spokojenou ženu, a koná se od 23. do 26. března v pavilonu B brněnského výstaviště. Pestrou nabídku vystavovatelů doplní zajímavý doprovodný program nebo bezplatný poradenský servis.

 

Vše pro krásnou a spokojenou ženu

Nabídka vystavovatelů je skutečně pestrá. Na co se můžete těšit? Projektu Svět ženy se účastní výrobci kosmetiky, jako je například Amoené nebo RYOR, Kaňoková Žaneta pak nabídne arganové oleje. Oblečení od českých nezávislých tvůrců nabídne například dámská konfekce EMA – Písek, Lada Tomečková, zakoupíte zde také kvalitní ložní prádlo. Nechybí ani doplňky – a to jak pro náš interiér v podobě polodrahokamů, vonných tyčinek nebo feng-shui pomůcek od Feng Shui obchod U Šišky. S větší osobní spokojeností, zlepšení vnímání sebe sama nebo i pochopení mezilidských vztahů a řešení případných somatických problémů pomůže Centrum Anabell.

Zdraví je vždy na prvním místě

V nabídce nechybí ani zdravá výživa, kde se můžete těšit například na poctivé sirupy Herbert, marmelády a sirupy jako od maminky od Vandy nebo probiotické produkty Daflorn. Se zdravým životní stylem a vyváženou stravou poradí firma Zdravé stravování, detoxikaci organismu nabídne Body Centrum nebo mDiet, s péčí o naše zdraví pak poradí Všeobecná zdravotní pojišťovna a Pojišťovna Všeobecné zdravotní pojišťovny. Ke zdravému životnímu stylu bezpochyby patří také pitný režim, o který se po celou dobu akce v podobě vody, kávy či čaje zdarma postará firma Crystalis, dodavatel pramenité vody. Stranou pozornosti nezůstane ani správná péče o zuby, s níž nám pomůže firma Curaprox. Siwak pak nabídne přírodní zubní kartáček na čištění a bělení zubů.

 

Nechejte se hýčkat

Nabídku vystavovatelů doplňuje atraktivní doprovodný program, kde nás čekají například tipy a triky pro správnou péči o pleť, denní líčení nebo zdravou výživu a kondici. Největší mýty ve zdravém stravování vyvrátí AZ FITNESS. Nebude chybět ani kadeřnická show, kde můžete vyzkoušet zajímavé módní střihy a netradiční účesy. Odpočinout si můžete při kosmetických službách nebo při masáži.

Vyhrajte voucher na kurz sebelíčení

V neposlední řadě můžete na Světu ženy vyzkoušet a získat informace k péči o pleť a různým stylům líčení, které můžete na místě rovnou vyzkoušet buď zdarma při nákupu jakéhokoliv produktu, anebo za symbolických 100 Kč. Navíc zde můžete vyhrát voucher na kurz sebelíčení pro 2 osoby! Zastavte se na stánku číslo 009 a dozvíte se více.

 

Vstupní místa na Svět ženy

Svět ženy se bude konat společně s veletrhem ProDítě v pavilonu B, pro vstup na výstavu je nutné využít POUZE hlavní vstup, který se nachází u zastávky MHD „Výstaviště – Hlavní vstup“ nebo vstup pavilonem E, který je v bezprostřední blízkosti budovy Expoparkingu. Další možností je parkování v areálu výstaviště nedaleko od pavilonu A1, kdy je zapotřebí pro vjezd do areálu využít bránu číslo 4. V tomto případě je vstup možný také přímo od tohoto parkoviště v areálu. Ostatní vstupy nebo vjezdy není možné využít.! Více informací a podrobnou mapku vstupních míst naleznete zde

Chcete navštívit Svět ženy výhodněji? Zakupte si vstupenku online za 100 Kč! Zvýhodněné vstupenky získáte zde

Kompletní doprovodný program naleznete zde

Přijďte zažít svoji proměnu od 23. do 26. března na Svět ženy!

 

Datum: 25.3.2017 17:30:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště