Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Yedoo zahajuje sezónu s novou kolekcí koloběžek

 

Česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo právě spustila  prodej nové kolekce koloběžek pro velké. Na trh uvádí hned tři inovované modely: Yedoo New Mezeq, Yedoo New City a Yedoo New Ox , které o pár týdnů později doplní i koloběžka Yedoo New Mezeq Disc s kotoučovými brzdami.

Více než 400 inovací má uživatelům přinést o poznání lepší jízdní komfort. Dan Pilát, šéf značky Yedoo k nové řadě říká: „Koloběžka je jednoduchý stroj, přesto se skládá z poměrně velkého počtu částí. My jsme každou její část vzali a přemýšleli, co nejlepšího s ní ještě můžeme udělat, aby se jízda na koloběžce stala opravdovým zážitkem. Zamýšleli jsme se i nad tím, jak koloběžky vylepšit pro různé způsoby užití a jak zjednodušit jejich přepravu a skladování.“

Inovacemi prošlo 85 % dílů a komponentů. Tady jsou ty nejhlavnější:

Další inovace najdete na new.yedoo.cz

Nová kolekce, která vznikla po téměř třech letech intenzivní práce, má kromě funkčních vylepšení také zbrusu novou grafiku. Bližší informace o nových koloběžkách Yedoo New Mezeq, Yedoo New City a Yedoo New Ox  a jejich technických parametrech najdete na webových stránkách zde.

O Yedoo­­

  • Yedoo je původní česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol originálního designu a kvalitního provedení.
  • Značka Yedoo patří ryze české společnosti Intrea-Piko s.r.o. Ta se vývoji a produkci koloběžek věnuje od již roku 1998 a pod značkou Yedoo je vyrábí od roku 2009. Dnes se koloběžky Yedoo prodávají již ve více než 35 zemích světa.
  • Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zábavu i aktivní způsob života. Hlavními přednostmi koloběžek Yedoo jsou kromě vysoké kvality a přijatelné ceny velká pohodlná nafukovací kola, která spolu s originálním designem rámu vytvářejí stylový, zábavní a ekologicky čistý dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie.
  • Koloběžky Yedoo splňují vysoké bezpečnostní normy a získaly certifikáty kvality a bezpečnosti od předních českých i mezinárodních zkušebních ústavů (Strojírenský zkušební ústav, s.p.,TZÚS Praha, s.p. – odštěpný závod ZÚLP České Budějovice, TÜV SÜD Czech s.r.o.)
Datum: 28.2.2014 12:55:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště