Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Vyzkoušejte si Disney Infinity na veletrhu PRODÍTĚ

 

Disney Infinity je pro pravidelné návštěvníky veletrhu PRODÍTĚ známou platformou. Každý rok se ovšem vytasí s nějakou novinkou! Vašim oblíbeným postavičkám od Disney a Marvelu totiž přibyli noví kamarádi z neméně slavné galaktické ságy Star Wars! Nechte hračky společně ožít od 3. do 6. března 2016 v dětském koutku brněnského výstaviště na veletrhu PRODÍTĚ.Fantazie, superhrdinové a vesmír v Disney Infinity

Disney Infinity 3.0 je nejnovějším pokračováním jednoho z nejžhavějších hračkářských trendů poslední doby – interaktivními figurkami, které položením na podstavec ožijí uprostřed hry. Tentokrát se můžeme těšit na nové figurky ze Star Wars! Playsety Twilight of the Republic (je součástí startovní sady Disney Infinity 3.0), Rise against the Empire a The Force Awakens sledují staré i nové příběhy této vesmírné klasiky.

Přeneste se společně se svými oblíbenými hrdiny prostřednictvím kouzelných figurek do předaleké galaxie. Postavte se temné straně Síly, bojujte se zástupy nepřátel, vyřešte rozličné hádanky a prozkoumejte nová zákoutí dobře známých planet.

Vydejte se za dobrodružstvím a probuďte v sobě Sílu s Finnem a odvážnou Rey a chopte se světelného meče prostřednictvím Luka Skywalkera! Nebudou chybět ani princezna Leia, cynický pašerák Han Solo ani jeho věrný chlupatý parťák Chewbacca. Pokud vás to však táhne k temné straně, vyzkoušejte si, jaké to je, být v kůži Darth Vadera, temného pána ze Sithu.

Kromě nových a originálních zážitků z playsetů, jež zůstávají věrné své značce, představuje Disney Infinity 3.0 vylepšený režim Toy Box, kde hráči mohou své oblíbené postavičky libovolně kombinovat! Kylo Ren a kačer Donald na jedné lodi? Proč ne! A klidně mezi ně přimíchejte i božského Thora, ledovou královnu Elsu nebo Radost z oblíbeného animovaného filmu V hlavě. Navrhněte si celý nový svět jen sami pro sebe! Prostě cokoli vás napadne. Nově rozšířený Toy Box Hub hráčům navíc usnadňuje výběr ze širší škály herních mechanismů – včetně plošinovek, závodů a simulátorů farmaření.


Zaujalo vás Disney Infinity? Pak navštivte stránky, kde si můžete prohlédnout popis jednotlivých režimů a zjistit, jak hra funguje. A všechny figurky, playsety, herní mince i to ostatní najdete také zde

Datum: 31.1.2016 23:25:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště