Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Veletrh ProDítě se letos neuskuteční


S ohledem na aktuální vývoj epidemické situace jsme se rozhodli, po dohodě se zástupci Svazu výrobců a dovozců dětských potřeb, zrušit letošní ročník veletrhu ProDítě, který byl naplánován na 4.–7. 3. 2021. 

Jednáme o jiných možnostech prezentace

Zástupci organizátora, svazů a hlavních vystavovatelů hledají možnosti, jak obchodní přínos veletrhu efektivně nahradit v době, kdy bude možné setkávání lidí.

„Konání tohoto prodejně-kontraktačního veletrhu potřeb pro dítě je neslučitelné s aktuální maticí protiepidemických opatření. Bez perspektivy uvolnění počátkem března akci nelze uspořádat. Přípravy jsme ukončili s ohledem na snížení rizika zmařených investic do přípravy na straně vystavovatelů a nás jako organizátora. Společně s partnery zvažujeme případné konání obchodních dnů v menším rozsahu, pokud to situace v dalších měsících umožní. Předpokladem je uvolňování protiepidemických opatření v první polovině roku,“ uvedl ředitel projektu Petr Maliňák.

Osobní setkání je nedílnou součástí byznysu

Největší kontraktačně-prodejní veletrh svého oboru v ČR i SR se koná za podpory Svazu výrobců a dovozců dětských potřeb.

„Že nebude veletrh ProDítě, nás opravdu mrzí. Koronavirová pandemie ovlivnila již jeho loňský ročník. Osobní setkání a jednání na veletrhu je pro nás velmi důležité, proto věříme, že v příštím roce nám již podmínky umožní připravit akci, na kterou jsme byli zvyklí,“ dodal Radek Talafous, ředitel Svazu výrobců a dovozců dětských potřeb.

 

Datum: 16.2.2021 8:00:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště