Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

V sobotu vypukne velká show!

 

Pohádkoví poníci My Little Pony i obří roboti Transformers, zpěvák a moderátor Jakub Děkan, soutěž o šlapací auto za 10 tisíc korun, velikonoční dílny nebo výstava Modely v pohybu. To jsou jen některá z lákadel, která v sobotu čekají návštěvníky brněnského výstaviště.

 

Jakub Děkan

Doprovodný program veletrhu ProDítě vyvrcholí v sobotu, kdy na výstaviště dorazí nejvíce dětí. Holčičky už v 9.30 okouzlí My Little Pony show, při které si zatančí a pohrají s oblíbenými pohádkovými poníky. V My Little Pony salonu malé modelky čeká sprejové barvení vlasů, manikúra a tetování s motivy seriálu. My Little Pony show se na pódim vrátí ještě v 15.30, ale mezitím si na své přijdou také kluci, kteří se v pavilonu C potkají s obřími Autoroboty Optimus Prime (2,4 m) a Bumblebee (2,2 m) z akčního filmu Transformers. Velkolepá show s tancem a střelbou oslní v 11.30 a 14 hodin všechny fanoušky Transformerů, chybět nebude ani focení, soutěže a hrací zóna.

Ve 13 hodin na pódiu v pavilonu C vystoupí zpěvák Jakub Děkan, který se do povědomí veřejnosti zapsal v lednu loňského roku, kdy vydal písničku vzpomínající na dědečka. Singl Děda si rychle získal srdce posluchačů a na YouTube má v současnosti více než čtyři miliony zhlédnutí.

O zábavu ovšem bude postaráno po celý den. Otevřou se třeba velikonoční dílny, kde si děti a případně i rodiče vyzkouší zdobení velikonočních vajíček technikou tzv. šité krajky, která používá měděný drát a rokajové korálky.  Vyfouknutá vajíčka budou k dispozici, ale pokud máte doma, můžete si nazdobit vlastní. Opět proběhnou hry a soutěže o krásné hračky od společnosti ZapfCreation a na šlapadlech v nafukovací dráze se bude závodit o šlapací auto za 10 tisíc korun. Děti si vyzkouší oblíbené simulátory trucků od Comgadu a také Socatots - pohybová cvičení inspirovaná fotbalem. Dalším lákadlem je modelářská výstava Modely v pohybu, která určitě potěší i tatínky.

Maminky opět čeká doprovodný program na pódiu v pavilonu B, mimo jiné výživové poradenství, cvičení k formování postavy nebo trendy v líčení. A pokud chtějí oživit šatník, inspirovat je může stylistka Jarmila Krahulcová a její prezentace Style by YaYa - na pódiu vždy v 11, 13 a 15 hodin.

Datum: 16.3.2018 20:15:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště