Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Svět dětí, maminek a krásy na brněnském výstavišti. Už ode dneška

 

Oblíbený veletrh potřeb pro děti PRODÍTĚ se znovu spojil s prodejní přehlídkou Svět ženy do pestré show s atraktivním zbožím a zábavným programem pro malé i velké návštěvníky. Užijte si dny plné nových zážitků a nechte se bavit a hýčkat. Přijďte od 15. do 18. března do pavilonů B a C na brněnském výstavišti!

Kam pro nový kočárek nebo autosedačku?

Návštěvníci už vědí, že největší výběr dětského zboží včetně horkých novinek najdou právě v Brně, na největší oborové výstavě České i Slovenské republiky. Pokud si chcete vybrat a rovnou zakoupit nový kočárek nebo autosedačku, jste na správném místě. Snadno získáte přehled a porovnáte kvalitu, bezpečnost i cenu jednotlivých značek a modelů. Přední dodavatelé jako AGS 92, ANDYS CZECH, BABY CENTRUM Pardubice, BABY DIREKT, BABY HOLDING, BABYPOINT, CARERO, FOR BABY, HANDY PRAHA, Ing. Lubomír Fiedler, Ivo Špuk, KENYO, PATRON Bohemia, RŮŽOVÝ PANTER a SAM BABY přivezou i nové kolekce pro letošní rok, které teprve míří na pulty obchodů.

 

Látkové pleny nové generace i chytré nápady

Nastávající i čerstvé rodiče na veletrhu čeká pestrá nabídka kojeneckého a dětského zboží od postýlek, doplňků a oblečení s originálním designem až po hračky a vzdělávací knížky pro nejmenší. Porovnají si sortiment různých dodavatelů látkových plen (například Bobánek nebo Bamboolik), kteří do Brna přivezou zboží nejnovější generace s obdobně snadným použitím, jako mají jednorázové pleny. A seznámí se třeba se zdravotnickou pomůckou Aniball, která usnadňuje porod a poporodní zotavení, nebo s šumícími medvídky MyHummy. Ti zase pomáhají novorozencům v usínání - vydávají totiž šumění podobné zvukům, které děti slýchaly v mámině bříšku a spojují si je s teplem a bezpečím.

 

Vše pro ženu krásnou a spokojenou

Ženy dnes zpravidla obstarávají většinu nákupů, ale často nakupují pro ty druhé. Na výstavě Svět ženy si mohou vybírat ze zboží, které je určené jen a jen pro ně - pro jejich zdraví, krásu, k usnadnění práce nebo čistě pro radost. Představí se výrobci kosmetiky, a to jak světoznámé značky Oriflame a Mary Kay, tak menší české firmy a dodavatelé bylinných a ryze přírodních kosmetických přípravků. V nabídce nechybí ani ekologické čistící a dezinfekční prostředky. Dalším velkým tématem je zdravá výživa - vše od sušeného ovoce a semínek přes bylinné čaje a sirupy až po krabičkovou stravu nejen pro zdravé hubnutí. Společnost SteamOne na výstavě předvede výhody napařování oděvů, které je šetrnější a rychlejší než žehlení, odstaňuje pachy, desinfikuje a navíc doma ušetří místo. Na stánku VZP bude připraven klientský servis a podrobné informace o službách naší největší zdravotní pojišťovny i její široké nabídce benefitů pro letošní rok. Návštěvnice jistě potěší originální oblečení designérky Lady Vyvialové nebo nabídka firmy DárečekNaMíru s nápady na kouzelné dárky.

 

Přivítejte jaro s novým účesem a líčením

Pokud toužíte po změně stylu, svěřte se do ruku studentů oborů kadeřník a kosmetička, kteří vás zdarma ostříhají a poradí s vhodným líčením. K proměně se nemusíte registrovat, stačí od 15. do 18. března přijít do pavilonu B. Ve čtvrtek 15. března v rámci přehlídky Svět ženy proběhne Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček se soutěžemi v účesové tvorbě, dekorativní kosmetice a úpravě a zdobení nehtů.

 

Pódium plné trendů a zdravého životního stylu

S novinkami, o kterých je dobré vědět, ženy a dívky seznámí pódiový doprovodný program v pavilonu B. Poradí třeba se cvičením nejen po porodu, s výchovou dětí ke správnému čištění zubů nebo s prevencí a léčbou poruch příjmu potravy. O léčení změnou stravy se návštěvnice dozvědí na přednáškách Denisy Cziglové, autorky blogu Food Therapy. Prostor dostanou také trendy v líčení a oblékání. Maminkám včetně těch budoucích bude navíc k dispozici bezplatná poradna na témata jako příprava k porodu, kojení, bezpečnost miminek nebo péče o děti.  

 

Klauni, soutěže, modely i báječné atrakce

Děti se na výstavišti určitě nudit nebudou! V pavilonu C se pro ně chystá pestrý doprovodný program, kde vystoupí třeba Klaunské divadlo MIMO, Hudci z Kyjova, zpěvák a moderátor Jakub Děkan a Český animační tým s klaunským karnevalem. Opět proběhnou hry a soutěže o krásné hračky od společnosti Zapf Creation a na šlapadlech v nafukovací dráze se bude závodit o šlapací auto za 10 tisíc korun. Děti si vyzkouší oblíbené simulátory trucků od Comgadu a také Socatots - pohybová cvičení inspirovaná fotbalem. Pohyb jim slibuje taky kolotoč poháněný šlapáním do pedálů, ale nechybí ani klasický kolotoč, skákací atrakce a Tire Twister koutek. Na velikonoce se děti mohou připravit ve výtvarných dílnách a dalším lákadlem je modelářská výstava Modely v pohybu, která určitě potěší i tatínky.

 

Na jazyky s Hocusem a Lotuskou

Zajímá vás, jak se děti učí cizí jazyky zábavnou a interaktivní formou? Na veletrhu to názorně předvedou dinokrokové Hocus a Lotuska. Malí návštěvníci s nimi na pódiu prožijí dobrodružství v angličtině a na stánku u Hocuse a Lotusky si pak zahrají hry, vymalují obrázek nebo si zasoutěží o plyšového Hocuse nebo Lotusku. Osvědčená metoda učí cizím jazykům děti už od batolecího věku do 10 let.

 

Pozor, přijedou i poníci a Transformeři!

Doprovodný program vyvrcholí v sobotu, kdy na výstaviště dorazí nejvíce dětí. Holčičky určitě okouzlí My Little Pony show, při které si zatančí a pohrají s oblíbenými pohádkovými poníky. V My Little Pony salonu malé modelky čeká sprejové barvení vlasů, manikúra a tetování s motivy seriálu.

Na své si přijdou taky kluci, na které v pavilonu C čekají obří Autoboti Optimus Prime (2,4 m) a Bumblebee (2,2 m) z akčního filmu Transformers. Velkolepá show s tancem a střelbou oslní všechny fanoušky Transformerů, chybět nebude ani focení, soutěže a hrací zóna.

 

Nejvýhodnější vstupenky koupíte online

Pro návštěvníky jsou na etickets.bvv.cz připraveny dva druhy zvýhodněných vstupenek. Po úspěšně provedené online platbě navštívíte veletrh PRODÍTĚ a výstavu Svět ženy za 140 korun jako jednotlivec, za rodinné vstupné pro 2 dospělé a 1 až 4 děti pak zaplatíte jen 240 korun. Na výstaviště se dostanete hlavním vchodem (u zastávky MHD Výstaviště - hlavní vstup) nebo vstupem přes pavilon E v sousedství parkovacího domu Expoparking. Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 4. Otevírací doma je od čtvrtka do soboty 9.00 až 18.00 hodin, v neděli 18. března od 9.00 do 16.00 hodin. 

 

Datum: 15.3.2018 8:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště