Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Svět dětí a maminek na brněnském výstavišti

 

Rekordní patnáctý ročník Prodejně-kontraktačního veletrhu potřeb pro dítě proběhne na brněnském výstavišti od 14. do 17. března 2019. Oblíbený veletrh PRODÍTĚ letos nově obsadí 2 pavilony - G1 a G2 a znovu se spojí s prodejní přehlídkou Svět ženy do pestré show s atraktivním zbožím a zábavným programem pro malé i velké návštěvníky.

>> KOUPIT VSTUPENKU <<


Kam pro nový kočárek nebo autosedačku?

Největší výběr dětského zboží včetně horkých novinek najdete v polovině března na největší oborové výstavě České i Slovenské republiky. Pokud si chcete vybrat a rovnou zakoupit nový kočárek nebo autosedačku, budete na správném místě. Účast potvrdili všichni čeští výrobci a dovozci. Snadno tedy získáte přehled o kvalitě, bezpečnosti i cenách jednotlivých značek a modelů. Přední dodavatelé jako AGS 92, BABY CENTRUM Pardubice, BABY DIREKT, BABY HOLDING, BABYPOINT, CARERO, FOR BABY, Ing. Lubomír Fiedler - BambinoMio, Ivo Špuk - Babynova, KENYO, PATRON Bohemia, RŮŽOVÝ PANTER a SAM BABY přivezou i nové kolekce pro letošní rok, které teprve míří na pulty obchodů.

Látkové pleny nové generace i chytré nápady

Nastávající i čerstvé rodiče na veletrhu čeká pestrá nabídka kojeneckého a dětského zboží od postýlek, doplňků a oblečení s originálním designem až po hračky a vzdělávací knížky pro nejmenší. Porovnáte zde sortiment různých dodavatelů třeba látkových plen, kteří přivezou zboží nejnovější generace s obdobně snadným použitím, jako mají jednorázové pleny. A seznámíte se třeba s šumícími medvídky MyHummy. Ti pomáhají novorozencům v usínání - vydávají totiž šumění podobné zvukům, které děti slýchaly v mámině bříšku a spojují si je s teplem a bezpečím.

Vše pro ženu krásnou a spokojenou

Na prodejní přehlídce Svět ženy si můžete vybírat ze zboží, které je určené pro zdraví, krásu, k usnadnění práce nebo čistě pro radost všech dívek a žen. S novinkami, o kterých je dobré vědět, seznámí pódiový doprovodný program. Poradí maminkám včetně těch budoucích nebo s výchovou dětí ke správnému čištění zubů. K dispozici navíc bude bezplatná poradna na témata jako příprava k porodu, kojení, bezpečnost miminek nebo péče o děti.

Přivítejte jaro s novým účesem a líčením

Zdarma návštěvníky veletrhu ostříhají i poradí s vhodným líčením studenti oborů kadeřník a kosmetička. K proměně se nemusíte registrovat, stačí přijít do pavilonu G2. Ve čtvrtek 14. března v rámci přehlídky Svět ženy proběhne Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček se soutěžemi v účesové tvorbě, dekorativní kosmetice a úpravě a zdobení nehtů.

Ani děti se na výstavišti určitě nudit nebudou!

Připravujeme pro ně pestrý doprovodný program, hlídací koutek a nebudou chybět hry a soutěže o krásné hračky.

Nejvýhodnější vstupenky koupíte online

První den – čtvrtek 14. března je určený zejména odborným návštěvníkům/obchodním partnerům vystavovatelů. Přijít mohou i návštěvníci z řad laické veřejnosti, kteří ocení klidnější formát prvního dne a chtějí veletrh vidět mezi prvními. Vstupenka v tento den bude mít jednotnou cenu 300 Kč. Od pátku 15. března jsou na etickets.bvv.cz připraveny dva druhy zvýhodněných vstupenek. Po úspěšně provedené online platbě navštívíte veletrh PRODÍTĚ a výstavu Svět ženy za 140 korun jako jednotlivec, za rodinné vstupné pro 2 dospělé a 1 až 4 děti pak zaplatíte jen 240 korun.

Veletrh proběhne v moderních pavilonech G1 a G2, které zvýší komfort jak vystavovatelům, tak návštěvníkům. Tyto výstavní haly jsou přístupné přímo z ulice Hlinky v blízkosti parkoviště a zastávky MHD. Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 8 nebo 9. Otevírací doma je od čtvrtka do soboty 9.00 až 18.00 hodin, v neděli od 9.00 do 16.00 hodin.

>> Kompletní doprovodný program <<

Soutěžte na Facebooku veletrhu ProDítě a získejte kočárek nebo autosedačku

Do zahájení letošního veletrhu ProDítě zbývá jen pár dnů. Abychom vám čekání na něj zpříjemnili, připravili jsme si pro vás soutěže o hodnotné ceny. Ve hře je kočárek, autosedačka, taška na kojenecké potřeby a další skvělé doplňky.

Co musíte pro získání těchto věcí udělat? Stačí nás sledovat na Facebooku a splnit jednoduché soutěžní úkoly! Držíme vám palce, třeba se štěstí usměje právě na vás.

Datum: 14.3.2019 8:53:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště