Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2022

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Medvídci myHummy uspávají děťátko pomocí bílého šumu

 

Medvídek má v sobě přístroj, který vydává pět variant takzvaného bílého šumu, který co nejvěrněji simuluje zvuky z doby, kdy dítě bylo v matčině lůnu. Slyší tak šum plodové vody a tlukot srdce, déšť či příboj. Bílý šum je fenomém, s nímž pracuje například světoznámý pediatr Harvey Karp.

Vypadá jako hezký plyšový medvídek. V módních jemných pastelových barvách a originálním designu k tomu a v několika provedeních – od samotné hlavičky po celé tělíčko. Jenže tohle není klasický „muchláček“ či „usínáček“ pro novorozeňata do postýlky. Tento medvídek pomáhá usínat děťátku i pomocí zvuku. MyHummy využívá takzvaného bílého šumu, tedy zvuků, které miminku připomínají pobyt v matčině břiše.

Do plyšového obalu se totiž vkládá speciální malý přístroj s několika programy, které rodič může zvolit. Od šumu plodové vody doprovázeného tlukotem srdce, přes déšť, zvuky fénu po příboj. Pak záleží na tom, který z uklidňujících módů a v jaké hlasitosti je pro děťátko to pravé.

Prostě, kdykoliv je potřeba miminko uspat nebo uklidnit, stačí zatlačit na to správné místo a přístroj se spustí. Můžete ho brát s sebou na cesty autem, do kočárku.

Na loňském veletrhu ProDítě měli medvídci velký úspěch a letos MyHummy přiveze mezi 14. a 17. březnem na brněnské výstaviště novou kolekci.

Používání bílého šumu v myHummy vychází ze studií světoznámého pediatra Harvey Karpa, proslaveného knihou Nejšťastnější miminko v okolí a jeho speciální metody zavinování, která taktéž simuluje pobyt v matčině lůně.

www.myhummy.cz

Datum: 17.2.2019 16:41:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště