Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Sensillo

 

Značka Sensillo byla vytvořena pro specifické potřeby dětí od prvních dnů života. Pro značku Sensillo je na prvním místě starost o bezpečí a harmonický rozvoj dítěte.

Sensillo přichází na trh s novinkami, kterými jsou nádherné kvalitní dětské deky. Dětská deka je nezbytnou součástí základní výbavičky miminka. Můžeme ji použít v kočárku, postýlce, při cestách v autě, na dovolené nebo jako podložku při hraní. Jsou krásně teploučké a děťátko v ní bude spokojené a šťastné. Tyto deky jsou vyrobeny z velmi příjemného materiálu, který ani po vyprání neztrácí na kvalitě. Jsou zároveň velmi citlivé k dětské pokožce, nemusíme se tedy bát alergické reakce miminka. Vybírat můžeme z různých druhů a nádherných barev, které na první pohled zaujmou naše nejmenší. Některé z těchto krásných dek mají vyšitý obrázek, čímž poutají pozornost dítěte a rozvíjí tím jeho fantazii a kreativitu.Tyto deky se stanou oblíbenci Vašich dětí a jiné už ani nebudou chtít!

Mezi novinku také řadíme krásnou osušku s 3D obrázkem zvířátka s kapucí. Tato osuška je vyrobena z měkkého a příjemného froté materiálu, tudíž se děťátko se bude cítit jako v bavlnce, a to doslova. Materiál osušky je velmi kvalitní a savý, dítě je rychleji osušeno a neprochladne, což je po koupeli velmi důležité. Praktická je i kapuce osušky, která zakrývá hlavičku dítěte, která je rovněž chráněna před chladem.

Když je venku počasí pod psa, dokáže sensillo nejen zahřát, ale i zabavit děťátko doma. A to od těch nejmenších. Značka Sensillo rozšířila svou nabídku i o skvělé edukační hračky pro naše malé broučky, které jsou vhodné ke hře doma, pokojíčku, na cesty autem. Pro miminka jsou opravdu zábavné a zajímavé. Hračky pomáhají zlepšit manuální zručnost a obratnost, učí dítě rozpoznávat barvy, zapojuje a rozjíví jejich smysl pro pozorování. Nenásilnou formou pomáhájí ke správnému dětskému rozvoji.

V naší nabídce dále najdete i matrace, přebalovací nádstavce, cestovní podložky a pěnové podložky ke koupání této značky.

Datum: 21.2.2015 10:22:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště