Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Sedačky z materiálu pro kosmonauty

 

„Mami, chci být kosmonautem!“ zazní v mnoha rodinách. A nadneseně řečeno, rodiče můžou jednu část dětského snu splnit – posadit potomka do autosedačky z materiálu, který opravdu NASA používá na sedadla v raketoplánech.

Firma Babyholding právě na brněnském veletrhu ProDítě představuje sedačky francouzského výrobce Renolux, který speciální materiál vyvinul. Zatímco většina sedaček od vajíčka po sedák jsou vypolstrovány polystyrenem, pěnový materiál nazvaný Softness se stříká na ocelovou konstrukci. „Polystern se může zlomit a děti jsou občas jak na trestné lavici. Softness je měkký, příjemný na sezení a jeho hlavní přednostní je výborné pohlcování nárazů,“ vysvětlila zástupkyně společnosti Babyholding. Bezpečnost je to nejdůležitější, co Softness přináší nejen austronautům, ale i dětem. Stačí si sáhnout, pod potahem je opravdu pevná a přitom poddajná bílá pěna. Podívejte se na video zde.

Softness je patentovaným vynálezem francouzského Renoluxu a všechny sedačky také ve Francii vznikají. I přes unikátní materiál jsou ceny sedaček srovnatelné s ostatními výrobky na trhu. Mají samozřejmě všechny potřebné testy.

Na stánku Babyholdingu v pavilonu B si můžete prohlédnout a osahat všechny varianty sedaček s materiálem Softness. Dále zde najdete celou škálu výrobků od postýlek po židličky v designu legendární hračky žirafy Sophie. Jde o nejvíce prodávanou kojeneckou hračku na světě. V letošním roce BABY HOLDING - výhradní distributor této značky - připravil obohacení nabídky o 77 novinek a většinu z nich si budete moct prohlédnout na stánku 49.

A chybět nesmí krásné kojenecké oblečení, kočárky EGG, Oyster či Babyzen nebo nová americko-francouzská značka fusaků, tašek a doplňků pro maminky a děti 7AM ENFANT a holandská Jollein.

Přijďte si nabídku prohlédnout do neděle 18. března.

Foto:www.babyholding.cz
Datum: 15.3.2018 14:27:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště