Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Řada novinek firmy Carero

 

Zabýváme se distribucí a velkoobchodním prodejem produktů pro děti a kojence, jsme oficiálním distributorem značky CARETERO v ČR a SR. Značka CARETERO Vám nabízí cestovní postýlky, ohrádky, autosedačky, jídelní židličky, golfové kočárky a lehátka.
Jsme také oficiálním distributorem produktů AKUKU, SENSILLO, Bobas Fashion, KOALA, Tufi, Tega baby, JARDREW, BABY MIX, BOBO BABY, MILLY MALLY a také Vám přinášíme kvalitní zboží pod značkou NEW BABY, Womar, Ceba baby a mnoho dalších.

Z velkého množství zejména kojeneckých dupaček, polodupaček, overálků, body, košilek, kabátků a dalšího kojeneckého oblečení si určitě vyberete. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní kojenecké oblečení s krásnými výšivkami a potisky značky Bobas Fashion, která nabízí body, košilky, kabátky, overálky, soupravičky, dupačky, polodupačky. Oblečení značky Koala je vyrobeno z velice příjemných materiálů nabízející čepičky, šatičky, semiškové overálky a soupravičky různých vzorů a velikostí.

Na veletrhu Prodítě se můžete těšit také na tyto produkty:

Absolutní novinka na trhu: židlička CARETERO Bistro


Kolekce autosedaček CARETERO Diablo XL přichází ve zcela novém designu a zaručuje ještě větší pohodlí během cestování.


Značka Koala Fashion a Bobas Fashion už mnoho let přináší Vašim dětem kvalitní, pohodlné a přesto cenově dostupné oblečení. Používáme pouze certifikované látky a zaměřujeme se na detaily jako jsou výšivky, pestrost barev apod.

Datum: 5.3.2014 12:59:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště