Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

První Těhotnou Miss se stala Jana Duco

 

Sobotní odpoledne patřilo na výstavišti nastávajícím maminkám. V pavilonu B se konalo finále prvního ročníku soutěže Těhotná Miss, ve kterém se utkalo deset dam.

Finalistky vzešly z hlasování veřejnosti na Facebooku a bodovaného písemného úkolu. V sobotu je pak hodnotila sedmičlenná porota, které předsedala Majka Staňková. Zasedly v ní ale i moderátorky pořadu Sama Doma Soňa Šuláková a Tereza Šnajdr Stýblová. Nastávající maminky dále posuzoval zakladatel soutěže Michal Staněk, šéfredaktorka časopisů Maminka a MojeBetynka Alice Rossi, choreografka Eliška Lukonchik a herečka Jana Klaclová.

Porota ve finále nehodnotila pouze krásu maminek. „Soutěžící dostaly vědomostní test z oblasti těhotenství, následovaly rozhovory a módní přehlídka v těhotenském oblečení,“ shrnula klání Staňková. O vítězce pak rozhodl celkový dojem z celého dne.

Titul první české Těhotné Miss získala Jana Duco. „Čekám chlapečka, kterému pracovně říkáme Artur,“ prozradila. První vicemiss se stala Aneta Procházková, na třetím místě skončila Jitka Šuláková.

Speciální cenu centra Majka si odnesla Petra Chovancová ze Slavičína, která pracuje jako vojačka. Miss Sympatie se stala Helena Simmová, která nasbírala nejvíce liků od fanoušků soutěže na Facebooku.

 

Datum: 25.3.2017 7:59:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště