Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Program nejenom pro děti se zdravotním hendikepem

 

Součástí veletrhu potřeb pro děti a maminky PRODÍTĚ, který se koná od 6. do 9. března na brněnském výstavišti, je také zajímavý doprovodný program nejenom pro děti. Čtvrteční dopolední program je věnován především dětem se zdravotním hendikepem. Vstup na tento program je pro Vaše děti a jejich doprovody zdarma.

Pohybové aktivity, canisterapie, spousta písniček a zábavy
Pro malé i velké zájemce jsou připravena terapeutická cvičení, jako je například stále ještě netradiční terapie golfem. Na ty, kteří si rozumí spíše s němou tváří, se těší psí kamarádi ze sdružení Piafa Vyškov. Pejsci jsou speciálně vycvičení na canisterapii. To však není vše! Kromě pohybových aktivit si mohou všichni společně zazpívat. Pomyslnou třešinkou na dortu je bublinová show Klauna Bublína, který bude s bublinami přímo před našima očima čarovat. Nabídku doplňuje možnost povozit se na kolotoči nebo se projet na šlapadlech v nafukovací dráze a na dopravním hřišti.

Odborné poradenství specializovaných sdružení
Nabídku doplňuje možnost odborného poradenství specializovaných sdružení, jmenujme například sdružení PIAFA Vyškov, které poskytuje ambulantní a terénní sociálně zdravotní služby pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Sociální služby jsou zaměřeny na všechny věkové kategorie – děti, dospělí i senioři. Součástí nabídky je také rehabilitace – u dětí se jedná o fyzioterapii, speciální pedagogiku, sociální podporu, hiporehabilitaci a canisterapii. Sdružení nabízí také pobytové a volnočasové aktivity pro rodiny s postiženými dětmi.  

Na veletrhu PRODÍTĚ můžete také získat informace o činnosti Poradny rané péče Dorea, která se věnuje poskytování terénní rané péče rodinám, ve kterých vyrůstají děti se zdravotním postižením a ohroženým vývojem.

Více informací o doprovodném programu naleznete zde.

Datum: 6.3.2014 23:05:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště