Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

I dnes si můžete vybrat z široké nabídky výrobků nejenom pro děti

 

Potřebujete nový kočárek, autosedačku, postýlku, oblečení či další zboží pro děti? Přijďte porovnat jejich kvalitu, bezpečnost, ale i cenu od 23. do 26. března na veletrh ProDítě! Součástí nabídky předních dodavatelů dětského zboží bude nejenom běžný sortiment, ale i novinky, které ještě nedorazily na prodejní pulty – to vše s možností nákupu za zvýhodněné ceny. Letošní novinkou je projekt Svět ženy, prodejní přehlídka sortimentu pro krásnou a spokojenou ženu.

Zažijte svoji proměnu se Světem ženy

Letošní novinkou v nabídce veletrhu je prodejní přehlídka sortimentu pro krásnou a spokojenou ženu Svět ženy. Na co se můžete těšit? Projektu Svět ženy se účastní výrobci kosmetiky, oblečení od českých nezávislých tvůrců, nechybí ani zdravá výživa a zdravý životní styl. Stranou pozornosti nezůstane ani alternativní medicína. Čekají Vás také tipy a triky pro správnou péči o pleť, denní líčení nebo zdravou výživu a kondici. Nebude chybět ani kadeřnická show, můžete vyzkoušet také zajímavé módní střihy a netradiční účesy. Odpočinout si můžete při kosmetických službách nebo při masáži. Přijďte zažít svoji proměnu!

 

Báječný program pro malé i větší návštěvníky

V rámci programu čeká na děti spousta zábavy, soutěží a krásných vystoupení, můžete se tak v klidu věnovat nakupování. Čtvrteční program je připraven nejenom pro děti se zdravotním hendikepem, jeho součástí je divadelní představení Malá medvědí pohádka, kterou si připravilo Soukromé divadlo Zdeňka Ševčíka.

Páteční dopoledne je ve znamení školkiády s VIDA! science centrem, na odpoledne je pak pro děti připravena zábava s oblíbeným Prasátkem Peppou a Tomem nebo Autobot show, kterou jistě ocení nejenom malí kluci.

Víkendový program pak začne školou kouzel Pavla Dolejšky, nebude chybět ani soutěž pro maminky Těhotná MISS 2017, program pak vyvrcholí vystoupením Majdy z Kouzelné školky s Petrem Vackem! V neděli dopoledne nás čeká zábavný karnevalový program s Brněnskými písničkovými tetinami Klotyldou a Matyldou nebo odpolední vystoupení Václava Upíra Krejčího.

 

Hry, zábava a soutěže nejenom pro děti

Součástí doprovodného programu jsou také hry a soutěže o krásné hračky od společnosti Zapf Creation nebo o dětské šlapadlo. Těšit se můžete také na kolotoče, skákací atrakce a samozřejmě dětský koutek s bezplatným hlídání dětí od tří let, jehož součástí je také přebalovací koutek. Děti si pohrají s mnoha krásnými hračkami, najdou si nové kamarády a maminky se mohou bez obav věnovat nakupování. V rámci dětského koutku si děti budou moci vyzkoušet také velmi oblíbený herní systém Disney Infinity. V nabídce nechybí ani prostor pro přebalení, ohřátí jídla a nakrmení dětí.

 

Velká návštěvnická soutěž se společností Kenyo

Pro návštěvníky veletrhu je v doprovodném programu připraveno velké množství soutěží nejenom o hračky, ale i další hodnotné ceny, které do soutěží věnovali vystavovatelé a partneři veletrhu. Nesmíme opomenout ani návštěvnickou soutěž se společností Kenyo, která jako výhru věnuje moderní a bezpečnou autosedačku Cybex Pallas M-fix v barvě Manhattan Grey v hodnotě 4.790,-Kč! Anketní lístek a podrobné informace o soutěži se společností Kenyo naleznete na www.bvv.cz/prodite

 

Bezplatné odborné poradenství

I v letošním roce jsou pro návštěvníky připraveno oblíbené bezplatné odborné poradenské centrum, které mohou všichni zájemci využít zcela zdarma. Jeho součástí jsou nejenom rady a triky pro nastávající maminky, ale i celou jejich rodinu. Za zmínku určitě stojí poradenství v oblasti přípravy k porodu, péče o dítě a laktační poradenství. Stranou pozornosti nezůstane ani stále aktuální problematika zvýšení bezpečnosti kojenců, kde se seznámíte například s použitím monitoru dechu.

 

Modely nemusí stát jen na poličce

Nejenom malé kluky a jejich tatínky nadchne představení modelů přímo v akci – můžeme se těšit třeba na modely aut, stavební a vojenské techniky, vlaků, letadel a vrtulníků. Některá RC AUTA na dálkové ovládání si budou moci děti zkusit samy řídit, pro začínající bude připravena modelářská poradna, v modelářské dílně si zkusí zhotovit vlastní papírové modely.

 

Chcete ušetřit na vstupném? Zakupte si vstupenku online!

V letošním roce jsme připravili pro návštěvníky veletrhu ProDítě dva druhy zvýhodněných vstupenek – pro jednotlivce i pro rodiny. Po úspěšně provedené online platbě navštívíte veletrh ProDítě za 100 Kč v případě vstupenky pro jednu dospělou osobu, rodinné vstupné pro 2 dospělé a 1 – 4 děti je pak již za 200 Kč!

 

Zjednodušte si vstup na veletrh ProDítě a Svět Ženy

Veletrh ProDítě se bude konat v pavilonu B, pro vstup na výstavu je nutné využít POUZE hlavní vstup, který se nachází u zastávky MHD „Výstaviště – Hlavní vstup“ nebo vstup pavilonem E, který je v bezprostřední blízkosti budovy Expoparkingu. Další možností je parkování v areálu výstaviště nedaleko od pavilonu B, kdy je zapotřebí pro vjezd do areálu využít bránu číslo 4. V tomto případě je vstup možný také přímo od tohoto parkoviště v areálu. Ostatní vstupy nebo vjezdy není možné využít!

To nejlepší z doprovodného programu:

Čtvrtek 23. 3.

 • Program nejen pro děti se zdravotním hendikepem
 • 10:00              Malá medvědí pohádka (Soukromé divadlo Zdeňka Ševčíka)


Pátek 24. 3.

 •   9:00              Školkiáda 2017 s VIDA! science centrem
 • 15:00              Zábava s Prasátkem Peppou a Tomem, Autobot show

 

Sobota 25. 3.

 

 • 10:30              Škola kouzel Pavla Dolejšky
 • 12:00              Těhotná MISS 2017
 • 15:00              Zábavné odpoledne s Majdou a Péťou (vystoupení Majdy z Kouzelné školky a Petra Vacka)

 

 

Neděle 26. 3.

 • 10:30              Karneval s Klotyldou a Matyldou (Brněnské písničkové tetiny)
 • 14:00              Václav Upír Krejčí

 

Program po celou dobu veletrhu:

 • VIDA! science show
 • Soutěže s Zapf Creation
 • Soutěž o šlapadlo za 10 000 Kč
 • Soutěž o autosedačku Cybex Pallas M-fix za 7 490 Kč
 • Disney Infinity
 • IQ koutek – prezentace her Mindok
 • Dětský koutek
 • Poradna pro maminky
 • Přebalovací koutek
 • Kolotoče, skákací atrakce

Kompletní doprovodný program naleznete již brzy na našich stránkách 

 

Datum: 26.3.2017 20:26:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště