Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Přednášky pro rodiče a zábava pro malé návštěvníky


Zítra je poslední příležitost využít na veletrhu ProDítě přítomnosti odborníků z různých oblastí od porodu až po zdravé obouvání.

Jak si nezkomplikovat kojení, nejnovější poznatky o nošení miminek v nosítku či v šátku, co by rodiče měli vědět o první pomoci dětem. To jsou jen některá z témat, která se střídají na pódiu v pavilonu F od pátku do neděle. Doprovodný program pro děti i rodiče zahrnuje zajímavé přednášky, živé ukázky i zábavní vystoupení.

Prezentace „Vše o těhotenství a porodu“ cílí na nastávající maminky, zatímco problematika monitorování dechu kojence nebo nošení dětí v šátku oslovuje i čerstvé rodiče. Od odbornice z projektu Kousák se návštěvníci dozvědí, jak důležité je pro vývoj řeči kousání a jak ho podpořit. Další přednášky jsou věnovány také významu fyzio pomůcek pro neurorehabilitaci. Malí návštěvníci se mohou těšit pásmo oblíbených písniček z pohádek v podání Karel Gott Revival Morava (neděle od 11:00).

Po celou dobu veletrhu je otevřena i Poradna pro maminky. Rodičům je celodenně k dispozici batolecí zóna pro děti do 3 let, koutek s bezplatným hlídáním dětí od 3 let a přebalovací a kojící koutky s možností ohřevu jídla. Každý návštěvník navíc může získat i krásný dárek v návštěvnické soutěži, která bude zítra vylosována na pódiu ve 14 hodin.

 

 

Datum: 4.3.2023 14:26:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště