Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Právě začal veletrh PRODÍTĚ

 

Na brněnském výstavišti právě odstartovala největší tuzemská přehlídka potřeb pro děti – veletrh PRODÍTĚ. Potrvá až do neděle 17. března a k vidění jsou zde novinky předních značek kočárků, autosedaček, postýlek, hraček a dalšího zboží.


Nabídka na stáncích veletrhu PRODÍTĚ je velmi pestrá a zahrnuje veškerý sortiment potřeb pro děti od novorozenců až do věku 3 let. Nechybí ani výrobky určené nastávajícím a čerstvým maminkám, které navíc osloví také souběžně pořádaná výstava Svět ženy. Rodiče tady získají perfektní přehled o nabídce včetně modelů a značek, které teprve míří do obchodní sítě. Mohou přímo na místě porovnat výbavu i cenu, ověřit kvalitu a případně kočárek rovnou zakoupit.

Jaké novinky letos na návštěvníky čekají?

Například česká premiéra dvou nových sportovních kočárků značky Inglesina nebo americký kočárek Milkbe – jediný na světě, který sám zabrzdí, když pustíte rukojeť. Další zajímavou značkou kočárků je norská Stokke využívající ekologicky šetrné materiály a představí se také nizozemský Greentom, který vyrábí kočárky z recyklovaných PET lahví.

Kdo si potrpí na design, může vybírat třeba ze speciální diamantové edice značky ABC design nebo z nové kolekce Cybex inspirované vozy Ferrari. Ale to je jen malá ochutnávka, k vidění je mnohem více.

Ani děti se na výstavišti určitě nudit nebudou!

Malí návštěvníci se na veletrhu PRODÍTĚ určitě nebudou nudit. Až do neděle se na pódiu budou střídat pořady připravené speciálně pro ně. K dispozici bude hrací zóna s atrakcemi Little Tikes, dětský koutek s bezplatným hlídáním pro děti od 3 let, pro maminky přebalovací a kojící koutky. Doprovodný program osloví také maminky i ty nastávající.

Datum: 14.3.2019 9:00:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště