Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Pop-in: to jsou látkové pleny, plavky pro nejmenší, deky a ochranné krmící oblečky

 

Na veletrhu si můžete prohlédnout výrobky značky Pop-in. Čeká na vás nová varianta plen New Gen V2, plavky, deky nebo bryndáky. Stejně jako na ostatní výrobky společnosti Mamaja group získáte i na Pop-in na veletrhu 10% slevu.

Pleny Pop-in jsou mezi českými maminkami velice oblíbené. Nejnovější inovovaná verze plen New Gen V2 má vylepšené suché zipy a zapínání savého jádra. Nové jsou i potisky limitované edice.

Mamaja představuje i plavky Pop-in pro nejmenší, které lze využít na plavání s nemluvňaty. Mají pevnější gumičky kolem stehýnek, takže dokáží zachytit mnohem více než jiné látkové plavky. Pod značkou Pop-in se také skrývají ochranné oblečky pro děti, které začínají jíst. Jsou mnohem větší než klasické bryndáky. Rodiče si je mohou prohlédnout na veletržním stánku, FB nebo webových stránkách.

„Nabízíme také Pop-in deky, které využijete nejen pro vašeho drobečka, ale také například na pláž. Je dost velká, takže se na ni vejde celá rodina. Z jedné strany je nepromokavá látka, lze ji snadno srolovat a má také držadlo. Zkrátka je praktická i krásná. Přijďte se přesvědčit,“ zve Kateřina Borunská z Mamaja group.

Více informací na www.pop-in.cz


Datum: 28.2.2015 7:08:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště