Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Pop-in představují nové plavky pro nejmenší, deky a ochranné krmící oblečky

 

U stánku společnosti Mamaja group si na veletrhu Pro dítě můžete prohlédnout nové plavky, ochranné oblečky a deky značky Pop-in. Navíc zde dostanete 40% slevu na jednu plenku, abyste si značku Pop-in mohli vyzkoušet. Samozřejmostí je už tradiční 10% sleva na všechny výrobky.

Pop-in plenky jsou k dostání v bílé barvě, v pastelových odstínech bez potisku a výraznějších barvách bez potisku. Pro ty rodiče, kteří preferují barvy a obrázky, je tu navíc limitovaná edice. Z těchto variant můžete volit při nákupu Pop-in i na veletrhu Pro dítě, kde Mamaja group, výhradní dovozce plenek Pop-in do České republiky, nabízí jednu zkušební plenku s 40% slevou. Stačí si na stánku této firmy vyzvednout voucher. Na všechno ostatní platí veletržní sleva 10 %.

„Představíme také úplnou novinku. Plavky pro nejmenší, které lze využít na plavání s nemluvňaty. Mají pevnější gumičky kolem stehýnek, takže dokáží zachytit mnohem více než jiné látkové plavky. Pop-in také přichází na český trh s novými ochrannými oblečky pro děti, které začínají jíst. Rodiče si je mohou prohlédnout na našem stánku na veletrhu, FB nebo webových stránkách,“ vypočítává Kateřina Borunská z Mamaja group a dodává: „Nabízíme také Pop-in deky, které využijete nejen pro vašeho drobečka, ale také například na pláž. Je dost velká, takže se na ni vejde celá rodina. Z jedné strany je nepromokavá látka, lze ji snadno srolovat a má také držadlo. Zkrátka je praktická i krásná. Přijďte se přesvědčit.“

Datum: 13.2.2014 9:40:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště